Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki hetente szív pár...

Ha valaki hetente szív pár szálat, az rászokhat a dohányzásra?

Figyelt kérdés
Én hétvégenként haverokkal úgy 4-5 szálat szoktam elszívni, de eléggé tartok tőle, hogy rászokok, az meg ugye sok pénz lenne. De ugye mindenki cigizik és egyszer engem is rávettek, de 18 éves koromig ki se próbáltam. Szóval előbb utóbb így is rá lehet szokni?

2014. júl. 7. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, én is így kezdtem. Azóta már leszoktam, de rémes volt...
2014. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem mindenkire van egyforma hatással és nem mindenki hajlamos egyformán a rászokásra, ettől független rálehet, de ha van önfegyelmed lehet nem szoksz rá.
2014. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én így szoktam rá azóta is szívom mert jólesik.

Barátom azóta sem szokott rá pedig jó pár éve volt ez és a mai napig kocadohányos van hogy 1 hónapig eszébe sem jut rágyújtani

2014. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én már fél éve csak hetente 3-4 szálat szívok és nagyon jól tudom tartani :)
2014. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen az akaraterőmről vagyok híres, de haverom is mondta, hogy minden fejben dől el tehát, ha nem akarok rászokni akkor nem fogok. Kösz a válaszokat akkor jobb lesz vigyáznom. :D
2014. júl. 8. 17:37
 6/14 anonim ***** válasza:

én sem akartam rászokni csak elszívtam néha pár szálat mert jólesett. Aztán egyre több esett jól most meg már nem csak, hogy jól esik de ideges leszek ha nem gyújthatok rá.

A leszokáshoz nem akaraterő kell hanem akarat. Ha leakarsz leszoksz ha nem akkor nem. Én pl nem akarok, nem is fogok

2014. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenki így kezdi,és mindenki rászokik...
2014. júl. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hatodik válaszoló: Mi az, hogy nem akaraterő kell hanem akarat? Akinek nincs hozzá ereje az nem tud leszokni, ezt hívják akaraterőnek. Csak mondom.
2014. júl. 9. 16:25
 9/14 t_GaRami_a ***** válasza:
Igen csak lehet, hogy azt mondod le akarsz szokni, de közben rohadtul nem így gondolod, csak ezzel nyugtatod magad. Először akarat kell, utána akaraterő. Ha például a szerencsejátékról le tudsz szokni akkor már tudod, hogy van akaraterőd, mert azt akartad. De ha a cigiről nem tudsz az azért van, mert nincs akaratod, pedig a szerencsejátéknál már rájöttél, hogy van akaraterőd.
2014. júl. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja már értem mit akartok mondani, hogy előtte tényleg akarni kell aztán meg erőt is kell venni magadon. De ti is megérthetitek, hogy így utána erő is kell hozzá. Na mindenkinek igaza volt.
2014. júl. 15. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!