Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigarettából...

Elektromos cigarettából milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem dohányoztam, soha az életemben nem dohányoztam de az egyik kedves barátom hozott egy elektromos cigarettát, hogy kóstoljam meg. Vizi pipázni már pipáztam azt nagyon tetszett az az íz fantasztikus volt és ez nagyon hasonlít rá. Na most el határoztam magamat, hogy vennék egyet. Olyanról is hallottam, hogy van nikotin mentes. Szóval ki mit ajánl mit vagy melyiket lenne érdemes megvenni? Hol lehet kapni nikotin menteset? Én Budakeszin lakok személyesen jobban vennék mint rendelve, de jöhetnek webshopok is azért. Köszönöm mindenki válaszát!



2014. júl. 21. 14:10
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezt nézegettem egyébként.

[link]

2014. júl. 21. 14:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt megtudod nézni, melyik üzlet van hozzád legközelebb, vagy ha itt sem találsz, akkor Google.

[link]


Nikotinmenteset bármely e-cigi üzletben találsz, mert Magyarországon csak ezt engedik forgalmazni (ha nikotinosat akarsz, akkor rendelned kell)


A folyadék alapanyaga kétféle lehet, PG (propilén-glikol) és VG (növényi glicerin), vagy a kettő kombinációja. A PG bázis előnye, hogy jobban kihozza az ízeket, a VG pedig nagyobb "füstöt", vízpárát ad. A folyadékok tartalmazzák az aromát, melyek a hagyományos cigaretta ízek, illatok mellett rengeteg egyéb ízben is léteznek a dohány ízektől a gyömülcsökön át egészen akár a szalonnáig.


Kezdésnek az eGo család termékeit szoktuk javasolni. Ha nem zavar a vastagabb (szivar) méret, akkor eGo akkumulátor (900-1100 mAh). Ha esetleg vékonyabbat és kisebbet szeretnél (cigi méret), arra is van megoldás, olyankor szoktuk a Joye 510-es készüléket ajánlani. Ez utóbbinak kisebb a teljesítménye (280 mAh) az Ego-hoz képest. Mind a két változat nyomógombos.


0,5-1 doboz / nap cigaretta esetén: 2db Joye 510 vagy 650-1100mAh-es eGo


1-2 doboz / nap esetén: 2db 650-1100mAh eGo vagy nagyobb MOD készülék.


2 doboz felett: MOD készülékek vagy több eGo akkumulátor.

2014. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Webshopok közül hirtelen ezeket tudnám ajánlani:

[link]

[link]


Viszont ha úgy gondolod, regisztrálj erre a fórumra --> [link] Itt nagyon segítőkészek, bármilyen (e-cigivel kapcsolatos) kérdésedre válaszolnak :)

2014. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!