Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nyíregyházán melyik trafikba/b...

Nyíregyházán melyik trafikba/boltokba adják ki a dohányárut 18 év alatt?

Figyelt kérdés
nem kell prédikáció jövőre leszek 18 :)

2014. júl. 21. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikben sem, mert nagyon megbüntetik őket, ha kiderül és nem kockáztatnak.
2014. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell prédikáció, de naponta sem kell megkérdezni. Nagy összegű pénzbüntetésre, s akár bezárásra is számíthat az, aki kiszolgál fiatalkorút. Az, hogy jövőre leszel 18, az nem tavaly volt. A halál meg nem nézegeti a naptárt.
2014. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne legyél életképtelen, megállsz a bolt előtt és megkérsz valakit hogy vegye meg neked
2014. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem véletlenül nem adják ki.Nem tudom minek rászokni egy ilyen árucikkre ha még pénzt sem vagy képes keresni.Szerinted anyád akarta hogy rászokj?Nem?Akkor milyen pénzből kaptad eddig?Te szánalmas féreg.Remélem beledöglesz.
2014. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem ha járod körbe a trafikokat találsz olyat ahol kiadják mint nekem is. Bár én nem valami pest méretű városban élek no meg a trafik-nak a mellette lévő iskolából van a haszon :) Így hát minket nem utasítanak vissza, de szerintem van ott is olyan eldugottab hely ahol kiadják. Na meg kicsit növessz arc szőrzetet úgy még nagyobb rá az esély hogy nem fognak személyit kérni :) 17/F
2014. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az ungvár 1 szám alatt vehetsz illegálisan kiskoru ként is.. Mi is onnan vettük 17 éves korunkban.. De simán be engednek 13 évesen is :)
2020. jún. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os! Gondolod a kérdező anno 10-12 éves volt? A kérdés 2014-es.
2020. jún. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!