Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért kaparja a vízipipa a...

Miért kaparja a vízipipa a torkomat?

Figyelt kérdés

Egy darab öngyulladós szenet szoktam használni.

És még ráadásul a szívócsőből kis széndarabok jönnek ki!

Nem mosható, Top Mark cső! Próbáltam a földhöz csapkodni, és utána kifújni, de nem megy!



2014. júl. 28. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon megpakolod, s a szén közvetlen érintkezik a dohány/kővel. Esetleg túl nagy a szén, kevés a víz, kevés a lyuk. Nekem ezek miatt nem működött.
2014. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Aaron99 válasza:
minden cső mosható. fogd a zuhanyrózsát tekerd le a csőről és azzal nyomj át rajta vizet. a többi problémát már előttem elmondták.
2014. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tul forro a szén és égeti a dohányt,normális múködésnél a forro levegő áthatol a dohányon,amiből aromás gőz szabadul fel,és átforgatva vizen csak aromát szivsz a tüdődbe,de ha égeted akkor mindenféle égésterméket szivsz ami nem kifejezetten élvezetes
2014. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!