Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányon kívül mit tölthetné...

A dohányon kívül mit tölthetnék a cigarettába, ami nem kábítószer és nem is okoz semmilyen komolyabb kárt, mint az egyszerű dohány?

Figyelt kérdés
Néha nem jutok hozzá vágott dohányhoz anyagi vagy más okból és érdekelne, hogy van e bármilyen nem káros növény vagy más, amit sima töltött cigibe tölthetnék. Lehet kerti növény vagy erdőben könnyen megtalálható. Nem hozzáadni szeretném a dohányhoz, hanem konkrétan tölteni belőle a cigit, amíg adott időszakban nem jutok hozzá rendes dohányhoz. Érdekelne az is, hogy kell e szárítani vagy más eljárást alkalmazni, ha olyanról van szó.

#dohányzás #cigaretta #dohány #töltött cigi #dohányt helyettesítő növény #alternatív dohány #ingyen cigi
2014. aug. 3. 01:08
 1/9 A kérdező kommentje:
diófalevélből elég sok rendelkezésre állna, de nem tudom, hogy mérgező e, hogy egy példát említsek.
2014. aug. 3. 01:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint ciánt tartalmaz (a dohány is).Esetleg tea(Sir Morton)?
2014. aug. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A tea nagyon rossz lesz.Esetleg vehetsz asszem Pegasus szivarkát 14 cm egy darab és asszem 20 db.Kiveszed a szivarkából a dohányt(bár szívhatod rendesen is de azt a karton pappírt inkább ne) és beletöltöd a cigi hüvelybe.Bár nem tudom mennyibe kerül,meg így olcsóbban kijön-e,mert már nem dohányzok
2014. aug. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
semmire nem jó, semmi kerti növény nem fogja enyhíteni a nikotin utáni sóvárgásodat, cserébe rengeteg kátrányt leszívsz... arról nem is beszélve, hogy a kerti növények egy jó nagy része, mérgező, káros, vagy egyszerűen kábítószernek minősül...
2014. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem a nikotin hiányzik egyébként, hanem a füstölgés maga. igazából már mindegy :D kipróbáltam a diófalevelet, nemvolt rossz. annyira nem ízlett, de helyettesítette a cigit és még nem kezdtem el haldokolni tőle.
2014. aug. 3. 16:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2014. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Vegyél egy vizipipát , mellé nikotin mentes ízesített kavicsokat és az is füstölni fog nem kell félned..!:DDD
2014. aug. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy vegyél egy ecigit, vagy epipát és "füstölhetsz" anélkül, hogy egy csomó kátrányt, vagy mérget szívnál tök feleslegesen...
2014. aug. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A füst az káros , bármilyen.
2014. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!