Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az a kérdésem lenne h 2 hete...

Brigi901214 kérdése:

Az a kérdésem lenne h 2 hete voltam tüdőszürésen és ma kaptam postán egy beutalot h menjek vizsgálatra csak ennyi amit a Doktornö küldőtt! Megvagyok illyedve h talalt e vmit szerintetek előreláto h féljek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 13:45
1 2
 1/11 Barbixo ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak nem sikerült a felvétel. Félni nem kell! Ha talált is valamit nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2014. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Menj vissza! Ne félj, nem érdemes, ha baj van akkor csak úgyis még jobban megijedsz, ha meg nincs akkor felesleges volt izgulni.

Tanárnőm véradáson volt így. Visszahívták, de nem azért mert baj van, hanem, mert kicsit fura a vércsopija és megnézték még 1x.

:)

2014. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg láttak valamit a felvételen. Direkt nem azt írom, hogy találtak, mert ez nem mindig igaz.

Sokszor előfordul, hogy valami miatt árnyék jelenik meg a képen. Ez nem feltétlenül jelent bajt.

Csak annyira számíts, hogy csinálnak még egy felvételt. Elég gyakran megesik az ilyesmi.

2014. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Különlegescsajszi ***** válasza:
3%
hát ha nem cigarettázol,akkor nem lehtsz tüdőkáros!:D
2014. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sokszor nem a cigin múlik 20%-os, hanem azon, hol merre él...
2014. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Szerdàn kiderül minden :)
2014. aug. 4. 14:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szorítok! Majd megírod?
2014. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen megirok mindent :)
2014. aug. 4. 14:51
 9/11 anonim ***** válasza:

szia!


Én is jártam már így, fél évvel azelőtti tüdőgyulladás maradéka volt. Kikezelték :). Neked is drukkolok!!

2014. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Semmit nem talàltak , megvizsgáltak másik gèpen ès 15 perc mulva hazaküldtek h minden rendben van! Örülök megnyugodtam
2014. aug. 6. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!