Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Camelből van homemade cigi?...

Camelből van homemade cigi? És hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy mit és hol kell hozzá beszerezni,hogyan kell megcsinálni és hogy magát a dohányt lehet e a nemzeti dohányboltokban kapni. Anti dohányosok kíméljenek,a többi választ köszönöm.

2014. aug. 4. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Van Camel dohány, kis kiszerelés, meg nagyobb is. Hogy hüvely van-e belőle, azt nem tudom. Én speciel inkább sodrásra szeretem, tölteni nem olyan jó belőle. Ja igen, van belőle kés, meg sárga, én sárgát szoktam venni.

Lehet dohányboltban is kapni.

2014. aug. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hektorr7 ***** válasza:
Biztos van Camelből homemade cigi, de az is biztos hogy tüdőrákot okoz!
2014. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sarga van, jo szar... Nem veletlen olcso
2014. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyrészt a sárga camel sztem finom, kicsit füge vagy vmi hasonló aromás. azt nem mondanám h minőségi. mellesleg tüdőrákot meg minden cigi okozhat.

Én tekerem a cigit, és pont sárga camelem van most, de vegyél hozzá papírt (OCB-t ajnálok) és szűrőt (ha a mentolosat szereted a Gizeh zöld az az és jól érződik is)

Tekerni pedig ugy tanulhatsz meg ha megkérsz valakit h mutassa meg hogy kell (vagy youtube) és GYAKOROLSZ vagy veszel töltőt és hüvelyt (ez papír és szűrő egyben). A második az egyszerűbb, de sztem bajosabb is.

2014. aug. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!