Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A white widow cannabis sativa...

A white widow cannabis sativa vagy indica?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Google.
2014. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a white widow azért whide widow mert szinte fehér színe van a sok thc-től, tehát egyértelműen sativa, mivel az indica ban nem a thc, hanem a cbd van nagyobb mennyiségben.
2014. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ami azt illeti hybrid,tehát 60 % indica 40% sativa,véleményem szerint inkább indica beütése van,de volt olyanom is ami korábban lett kicsit leszedve így az inkább sativás volt és nem punnyadtam tőle annyira
2014. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hibrid. A White Widow egy elég híres fajta, és nagyon sok magcég nemesítette. Én azt vettem észre hogy a holland Coffe Shopokba inkább a Sativa fenotípusokat árulják. Világos neon zöldhöz hasonlítható színűek. vastagon borítják a hatalmas gyantamirigyek. Elég szellős buga, de zöld részek tömörek. Nekem ebből az jön le hogy hibrid, de sosem kérdeztem meg a beszállítókat. Hatása első 20-30 perc kiüt , de nem helyez kanapéba(inkább indica, nagyon erős agyba is), utána 1 óra erős sativa, amit követ újabb laza 1 óra levezetés. Hatása max 3 óra, de az tömör. Nagyon is.

Még régebben a High Times-ba olvastam, hogy Green house nemesítette első stabil hibridet, de vannak akik szerint a Dutch Passion fajtája közelebb áll a 90-es évekbeli eredetihez. Utána néztem seedfinderen. Green house(S/I: 60/40), Dutch Passion, és a White Label növénye inkább sativa.

2014. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hibrid, sativa /indica szintje változó, fogtam már ki 50-50es fenotípusokat is, de itthon gyakoribbak az indica domináns (60%) variánsai.
2022. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!