Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigipapírt pontosan hogy...

Cigipapírt pontosan hogy kérjek az arra alkalmas boltban hogy ne nézzenek hülyének? Valamint mennyibe kerül kb.?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 04:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy "Jónapot, egy cigipapírt kérek szépen!" Miért néznének hülyének azért, mert egy boltban kérsz valamit,ahol azt a valamit még árusítják is? Amúgy ha jól emlékszem, száz forint alatt van az ára, de már nem tudom, mert kb. 4 éve vettem utoljára. Majd a boltos úgyis megkérdezi, hogy hosszú papírt, vagy rövid papírt kérsz-e, vagy kérheted így is rögtön.
2008. aug. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem egy darab kéne...Hanem csomagba...Egy csomag cigipapírt kérek-olyan hülyén hangzik:D
2008. aug. 6. 08:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A cigipapírt nem egyesével árulják, hanem csomagban. Cigarettát sem úgy kér az ember, hogy egy csomag mittudomén Pall Mallt kérek, hanem, hogy egy pall mallt kérek. Pedig abból sem egy szálat akar az ember venni, hanem egy csomaggal. Cigipapírt is úgy kérsz, hogy egy cigipapírt kérek. Az kerül kb. 50-70-100 forintba, de nem tudom már.
2008. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,hogy ilyen kultúráltan válaszoltatok a fogyatékos kérdésemre, csak abszolut nem értek hozzá:D Köszi szépen mégegyszer!
2008. aug. 6. 12:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van cigarttta papír és van cigartta hüvely is. A papír abba bele kell tekerni a dohányt, a hüvelybe pedig egy erre alkalmas töltővel bele kell tölteni. azt is lehet kapni. A hüvely egy dobozzal 250ft-ba kerül kb, és 200db van benne. Ez valamennyivel "egészségesebb" mint a sodort dohány.És van olyan hüvely ami multifilteres, benne van a szénszűrő.
2008. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
figyi, mindenkit hülyének néznek, aki cigipapírt kér, mert tudják, hogy fűhöz kell :D
2008. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, én itthon csak sodort cigit szívok, szerintem nem hiszi azt a kisboltos csaj, hogy ennyit tépek.
2008. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem baj ha tudja nemszégyenaz:DDDD
2008. aug. 30. 17:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Jótanács: vegyél rollt, ne darabost..jobban méretre alakítható;)
2009. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

A legjobb cigipapírok: OCB,Smoking,RS


Ezeket használom én. Roll-t és Slim-et is használok. Mind2 féle cigipapírból gyönyörű cigiket lehet tekerni, csak tudni kell.


Árak: OCB Slim = 210 Ft

OCB Roll(keskenyebb)= 250 Ft

OCB Roll(vastagabb)= 320 Ft

Smoking Roll= 200 Ft

Smoking Slim(sokvan)= 190 Ft


Am. belépsz a boltba köszönsz megkérded hogy van egy cigipapírjuk, és ezután megkérded milyen van, elmondja majd választasz. Kifizeted,elköszönsz,távozol. :)

2009. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!