Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdő e cigis vagyok. Szerinte...

Kezdő e cigis vagyok. Szerintetek melyik cigarettát vegyem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

nem igénylek újat, ez a kettő látszik jónak. most sem vagyok nagy dohányos és szeretném is megakadályozni egy e cigivel, hogy azzá váljak. szerintetek megérik az árukat?


2014. aug. 15. 18:51
 1/5 KlenDie válasza:
Már nem azért, de ha nem vagy nagy dohányos akkor minek vennél elektromos cigit baromság. Aki nem akar cigizni az fogja és leteszi a cigit. Nagypapám 30 évig szívta ha jól tudom egyik nap azt mondta ő többet nem gyújt rá azóta se gyújtott soha rá én 4 évig szívtam egyiknapról a másikra jó én ha buliba megyek és fogyasztok alkoholt rászoktam gyújtani, de tudok parancsolni magamnak. Na tudom ajánlani neked, hogy "leszokj" Elektromos cigit felejtsd el abba is van minimális nikotin tudtommal, Vegyél sok rágót esetleg szotyit de szotyit nem ajánlom, mert zsiros lesz tőle a képed és a fogadat is tönkre teszi szóval rágozz sokat vagy probálj nikotin tapaszt.
2014. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz, hogy a kérdésre válaszoltál. van nikotinos folydék és amiben semmi nikotin nincs, na én olyan folyadékot fogok bele venni, amiben nincs. csak elég irritáló, hogy buliban mennyi pénzem elmegy cigire. részegen nem fogok szotyizgatni.
2014. aug. 15. 19:27
 3/5 A kérdező kommentje:
valaki, ki tényleg a kérdésre válaszolna mondja már meg melyiket venné?
2014. aug. 15. 19:28
 4/5 KlenDie válasza:
Nem is arra gondoltam hogy köpködd a szotyit mint a cigányok csak tanács volt, de ezt agyban kell eldöntened, hogy akarsz cigizni és büdös pofával akarsz járkálni sárga lepedékes foggal vagy pedig nem dohányzol és nem leszel büdös és a fogaid se fognak kipotyogni mint a boxoloknak. Nem utolsó sorban pedig nem kell a rákokkal se szerződést kitöltened. Vagy legalábbis nem akkora eséllyel.
2014. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jól jársz az elektromos cigivel, ha meg nikotinmentes liquidet veszel hozzá egyáltalán nem káros.

Ezt az oldalt ajánlom, itt olcsón lehet kapni mindent:

[link]

A helixek közül válogass.

2014. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!