Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy trafikban fognak bármit...

Egy trafikban fognak bármit is mondani, hogy miért cigizek, meg szokjak le róla? Vagy az eladót csak az érdekli, hogy 18 éves elmúltam, és ne hamis ezressel fizessek?

Figyelt kérdés

Egyszer a haverom szülinapjára vettem egy üveg wiskyt és az eladó pénztáros úgy nézett rám mint egy alkoholistra, meg a személyimet is sokat nézegette!


A haveromnak szeretnék ajándékba venni egy doboz cigit, de soha nem jártam trafikban.

Fognak bármit is mondani, hogy miért dohányzok, meg ne kamuzzak, nemn a haveromnak kell, szokjak le?


Vagy az eladót nagyon nem érdekli, neki csak jó ha van vevő?



2014. aug. 15. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak az érdekli.

Neki nem érdeke bárkit is leszoktatni a dohányzásról!

Úgy meg pláne nem, ha a rábeszélés mindenkinél sikeres, neki felkopik az álla.

2014. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem 13 éves vagy, akkor nem fogja. ELVILEG az eladónak mindegy, hogy mit ad el, és csak a fontoskodó, aggodó tart vissza.
2014. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Telibe szarják a vásárló egészségét. Az az érdekük, hogy minél többet adjanak el, nem az, hogy egészséges legyél. Ez a pénzről szól. Szóval ne aggódj, egy rossz szót nem fognak szólni.
2014. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és, ha még kölyöknek nézel ki, azaz nem biztosak abban, hogy elmúltál 18, akkor elkérik a személyidet, de dohányboltban nem bunkóznak.
2014. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mivel mostanában a fél ország csempészcigit szív; örülni fog hogy egyáltalán bemész :)
2014. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!