Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kiskorú vehet elektromos...

Kiskorú vehet elektromos cigarettát?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és szeretek dohányozni, de csak érzelmi függő vagyok, nincsenek fizikai tünetei ha nem csinálom csak néha hiányzik. Ezt az érzést szeretném pótolni az e-cigivel csak lenne róla néhány kérdésem. Ugyanolyan érzést nyújt? Kiskorú vehet vagy rendelhet ilyet? Jó pótléka lenne a ciginek számomra? A válaszokat, tanácsokat előre is köszönöm!:)
2014. aug. 18. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Sokszor volt már ez a kérdés, sokszor le is írtuk, miért nem. Keress rá.
2014. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kedves első, ha te már sokszor megválaszoltad ezt a kérdést, akkor sokszor rosszul válaszoltad meg... az e-cigi nem dohányárú, nem zárjegyes termék, kortól függetlenül bárki megvásárolhatja... némely eladó ellenben nem hajlandó kiszolgálni... de pl netről bármikor rendelhetsz...
2014. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A sima nikotinmentes e-cigit kiadjak barkinek,viszont a nikotinosat magyarorszagon betiltottak de pl. szlovakiaban lehet venni barhol. Eleg mas az erzes szerintem ,mert itt kulonbozo izu folyadekok vannak mint pl. bananos,colas,red bullos stb. s a ciginel nincs ilyen szeles valasztek.
2014. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy nikotinos e-cigi. az e-cigi egy készülék, amibe liquidet kell tölteni. a nikotinos liquidet pedig nem tiltották be, egyszerûen a magyarországi kereskedelme van csak tiltva, de külföldrõl bármikor bárki vásárolhat, és teljesen legálisan birtokolhatod magyarországon.
2014. aug. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!