Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Minden E-ciginek olyan szörnyű...

Minden E-ciginek olyan szörnyű íze van? Egik sem haonlít a rendes dohányra!

Figyelt kérdés

Vettem elektromos cigarettát, hogy majd szépen átszokok arra, vettem direkt 3 féle folyadékot ami dohány ízű. Vaniliás dohány, mentolos dohány, meg klasszikus dohány!

De mind olyan pocsék aromás, édes ízű!

Egy hete szívom, de már undorodok tőle!


Egyáltalán nem hasonlít se egy Marlborora, sem egy Lucky Strikera, sem egy Dunhillre, se Camelra semmire!



Minden lötty ilyen mű vacak ízű? Vagy az én ízlésem rossz?



2014. aug. 24. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzok, de az e-cigit imádom. :D Számomra olyan karamellás, süteményes mellékíze van. Többféle löttyöt is próbáltam, és ez az íz mindig megvolt.
2014. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos VG többletű, nikotinmentest vettél.

Az RY4-nek például kifejezetten finom dohányíze van.

2014. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

eleve nem értem miért kell a dohány ízűt szívni, aki vált e-cigire, az általában vagy leszokni akar, vagy átszokni szerintem, sokkal célszerűbb, ha nem erőlteted a dohány ízt, inkább keress valami finom gyümölcs, keksz, kókusz, vagy rágó ízt, vagy ami tetszik...

és hiába egy dohány ízű liquid sem lesz olyan, mintha cigit szívnál, mert a nyelved ízlelőbimbóin lerakódó kátrány ízét soha nem fogja visszaadni...

2014. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!