Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet venni látnok zsályát...

Hol lehet venni látnok zsályát és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
És pipából kell szívni vagy cigibe tekerve?

2014. szept. 18. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Mit szeretnél látni? :-)
2014. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha jól tudom már C-listás és nem lehet rendelni. De google-zz rá!

Lehet szívni pipából is meg cigiből is.

Én cigivel ajánlom, dohánnyal keverve, elsőre ne sokat, mert tud meglepetést okozni a növény ;)

Remélem már vagy legalább 20éves és jártas vagy a témában, mellesleg :/

2014. szept. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 1-2 éve felkerült a kábítószerlistára és azóta nem lehet kapni legálisan. Viszont igaza van az előttem szólónak: tényleg nagyon meredek szer. az egész trip 10 perc, de sokkal többnek tűnik.
2014. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából annyira nem vagyok benne jártas,egyik haverom mondta hogy ki kéne próbálni. Amúgy 17 vagyok.
2014. szept. 18. 12:28
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

2# vagyok.

Ha mindenképp ki akarjátok próbápni, elöször télleg csak keveset tegyetek bele s ha lehet legyen veletek valaki aki tiszta marad...

Ha igy sikerül lehet egy pár kellemes percetek ellazulva, zenét hallgatva. De télleg ne vegyétek fél vállról, nagyon könnyen túl lehet lőni, és nagyon durva bad tripet tud okozni, nem vicc, olyan durva időtorzulást tud okozni hogy egy perc akár egy órának is tűnhet! És ha az élmény rossz bizony abból is megkapod a sokat!

Szóval próbáljátok de csak light-osan, és ne szokjatok rá!!!!

Mert egy zombivá változtat titeket!

Inkább maradjatok a bebaszcsis hétvégeknél a haverokkal.gőzkieresztésnek a legjobbak még mindig, higgyétek el! ;)

2014. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2014. szept. 18. 12:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek illegalitásra tanítani, de a:deep web-en vagy Hollandiában egy "Smart shop" nevezetű helyen lehet ilyen kész nővényeket venni :)
2014. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol van ilyen?
2015. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zoza24 válasza:
Pontosabban Amsterdamban csak és Coffee Shopnak hívják , és helyszínen vehetsz csak szóval az nem nagyon érdekes számunkra :)
2016. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!