Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A barátom súlyos cigi dohány...

A barátom súlyos cigi dohány függő mindig idegbeteg mikor nincs cigije és engem zavar hogy dohányzik de nem akar leszokni róla hogy tudnám rávenni?

Figyelt kérdés

Kiakadt mert kimostam a kabátját ami tökre mocskos volt mert nem mossa ki az anyja neki és benne volt egy csomag töltött cigi miután megtudta hogy elázott a cigije teljesen kiakadt és majdnem elkezdte rágni a dohányt amit kidobtam a kukába szerintetek is beteg?

komolyan gondolkodom hogy elhagyom ezért mert nagyon zavar hogy bent dohányoznak a lakásban és a ruhája mindene tisztára büdös füst szagú..én már leszoktam és tudom hogy meglehet állni hogy nem gyújtok rá..mondjuk annyira erősen nem voltam függő mint ő.de azért a barátnője kedvéért megtehetne ennyit vagy legalább a saját egészsége érdekében...mit tanácsoltok?



2014. okt. 4. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyd ott.

Amúgy meg a ruhák zsebeit mosás előtt érdemes kirámolni. Mindig.

2014. okt. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

belső zsebbe volt..:S

pedig más baj nincs vele csak szenvedélybeteg és igénytelen..:S

helyes kedves fiú csak rossz körülmények között nőtt fel.

2014. okt. 4. 23:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor vedd magadhoz és biztosíts neki rendes körülményeket!És nem könnyű ám lerakni azt a rohadt cigit!
2014. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Aha elhagyott mert kimostam a kabátját és megsértődött nem normális az ilyen..

:(

Nem is szeret csak kihasznált.

2014. okt. 5. 10:34
 5/7 A kérdező kommentje:
visszavonom nem kedves! Teljesen kifordult magából folyton ezt csinálja valami baja van...nehéz eset de szeretem és most meg itt hagyott :S hát akkor menjen legyen továbbra is igénytelen..senkinek se fog kelleni így..
2014. okt. 5. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
ilyen miatt ne szomorkodj, egy nem dohányos lány, biztosan talál 1000* jobb pasit is...
2014. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az én egyik exemmel is ez volt. Nagyon erősen függő volt, orvos is mondta szokjon le a betegsége miatt, saját érdekében.

Egyedül próbálta, nem ment, beletörődött. Hiába mondtam forduljon szakemberhez aki segít.

Igénytelen is lett, egy idő után fogat se mosott, nem fürdött, nem mosott hajat. Mindene cigi szagú volt, ha épp elfogyott cigije és nem tudott rágyújtani akkor szintén idegbeteg lett.


Emiatt is (sok más dolog miatt is) kiábrándultam belőle, el is hagytam.


Sose próbáltam, én nem tudom milyen cigi függőnek lenni, ő is ezzel jött mindig én nem tudom átérezni én ne beszéljek.


Viszont több család tagom aki régen cigizett, letette végül és sok éve nem dohányoznak. Erre azt mondta mindenkinél máshogy hat.


Elhiszem, hogy rohadt nehéz lehet megállni, de azt mondom, kifogás mindenre van.

Akaraterő kell hozzá!


Ha pedig egyedül nem sikerül, ott van sok más módszer is. Ismerek olyat, akinek nikotin tapasz segített, másnak terapeuta, ki kell tapasztalni.


Különben is, a ciginek szinte csak hátrányai vannak, előnye semmi.


Minden ismerősöm aki leszokott azt mondja, megbánt minden szálat amit elszívott életében.


Ne sajnáld, nem dohányosok között találsz normálisabbat, én is találtam.

2019. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!