Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szabad szívni az e-liquidel...

Szabad szívni az e-liquidel működő elektromos cigit iskolában, buszon, vagy dohányozni tilos helyeken?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2014. okt. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

lehet

ez nem dohányzás

nem füstöt fújsz hanem gőzt

abban az esetben tilos, amennyiben az iskola/busz üzemeltetője másképpen nem határoz

pl: bkk hozott egy olyan határozatot, hogy egy kalap alá vette a dohányzással, és tiltja mindenhol, ahol amúgy is tilos a dohányzás!

2014. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Debreceni Csaba válasza:

Tekintettel arra, hogy a nemdohányzók védelméről szóló és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabály pontja szerint a dohányzás dohánytermék füstképződéssel járó elégetése és mint tudjuk az e-cigaretta nem bocsát ki füstöt, illetve a dohányt nem tartalmazó e-cigaretta nem minősül dohányterméknek, így az e-cigaretta használata nem minősül dohányzásnak, ennek megfelelően a dohányzási tilalmak sem vonatkoznak rá.

Innen Másoltam [link]

De a használatáról még ha nem tiltott is kérdezd meg a környezetedet.Egyébként én nem javasolom a buszon iskolában a használatát mert a tanárok és a tömegközlekedésen ülök rossz szemmel néznének rád.

2014. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!