Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen fűszert tehetek a...

Milyen fűszert tehetek a cigibe ami kevésbé károsabb mint a dohány és jó az íze?

Figyelt kérdés

Például oregánót, fahéjjat, borsmentát. Vagy ez tök hülyeség?

Tudjátok megveszem a hüvelyt és belerakok például... Bazsalikomot, vagy valamilyen teát.

Vagy szárított petrezselymet.

Ennyit tudok, melyiket próbáltátok, és melyikbe nincs nikotin és nem olyan káros mintha dohány lenne benne?


2014. okt. 11. 15:55
 1/8 anonim válasza:
Melyikbe nincs nikotin? Szerintem a felsoroltak egyikébe sincs nikotin, és bár semmi sem egészséges az emberi szervezetre ami ég,füstöl stb De a menta az egész hatékony tud lenni ha az ízesítésről van szó. Bazsalikomot meg petrezselymet meg minek tennél bele amúgy is ? :DD
2014. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor tegyek bele mentát? :D
2014. okt. 11. 22:48
 3/8 anonim válasza:
Hát jobb mintha kelkáposztát tennél bele :D Azt nem tudom leveles élő" hol kapható de a folyékony változat borsmenta kivonat viszont általában sok helyen, ajándékbolt, virágbolt stb
2014. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz fűszert rakni a cigibe? Semmilyen hatása nem lesz, és a cigit se helyettesíti.
2014. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért hogy ne legyen káros. Orvos azt mondta nem vagyok nikotinfüggő, mert simán kibírom cigi nelkul. Amugy is csak akkor cigizek mikor pont olyanom van, sokszor 1 hétig nem. Ha fűszert teszek bele aminek jo ize van nem lesz olyan karos
2014. okt. 12. 14:16
 6/8 anonim válasza:
Nem kötekedni akarok, de ha belekeversz pl: borsmentát attól még azt a mennyiségű dohányt elszívod így is úgy is! Plusz nem hiszem hogy bármelyik ezek fűszerek közül jó hatással lenne a szervezetre cigaretta formájában.
2014. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem belekeverni a dohányba akarom, hanem csak borsmentát tenni a hüvelybe
2014. okt. 12. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak füstölögni akarsz akkor egyszerűbb ha veszel e-cigit nikotinmentes liquiddel vagy vízipipát ásvánnyal. Szerintem fűszerekkel ne kísérletezz fene tudja lehet, hogy valamilyen allergiás reakciód lenne, meg szerintem elég büdös lenne ha elég (hiába jó illatú amúgy a fűszer) és büdösebb lesz a ruhád meg a szád is mint akár sima cigivel.
2014. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!