Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért akarom ennyire kipróbáln...

Miért akarom ennyire kipróbálni a cigit?

Figyelt kérdés

Üdv! Ellene vagyok a dohányzásnak, mármint az nem zavar ha más dohányzik, nem vagyok "antidohányos" és a szaga se zavar. Egyszerűen csak nem akarok és nem is fogok rászokni mert feleslegesnek tartom, és sajnálnám rá azt a sok pénzt, persze senki nem rakja félre azt amit elcigizne, meg úgyis elmegy az a pénz másra de akkor is. Egy-két szálat szeretnék elszívni csak, hogy tudjam milyen érzés.


Két akadálya van;

Hol tudnám elszívni? Reggel busz előtt nincs rá lehetőség mert úgy megy a busz, hogy előtte nincs rá idő. Suli után és szünetekbe sincs rá lehetőség főleg most, elég keményen büntetik a suliidőben cigizést. Utána egyből jön a busz így nincs rá hely és idő.


A másik, hogyan szerezzek? Trafikba nem mehetek, dohányos rokon, tesó, szülő pedig nincsen. Haverjaik se cigiznek egyedül pár osztálytársam de ők nem haverok csak osztálytársak így ciki lenne kérni tőlük.


Lebukni nem szeretnék, ezért nehéz. A fő kérdés, miért akarom ennyire kipróbálni és, hogy oldjam meg? Előre is köszi! 16/f



2014. okt. 12. 02:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én még nem próbáltam és valószínűleg nem is fogom soha mert hánynom kell a szagától. Ha azt hiszed hogy ez valami nagy, kihagyhatatlan élmény és hogy bármi jó van benne akkor még várj 2 évet és senki se tilthatja meg hogy kipróbáld. (19f)
2014. okt. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Abbol nem egy-ket cigi lesz. Amugy, felkelsz korabban, kimesz reggeli buszhoz elobb 5 percre, es elszivod a cigit. Osztalytarsaktol nyugodtan kerhetsz egy cigit. Vagy kifizetsz nekik egy dobozzal, megveszik, mert ugye, mar igy is szerzik valahonnan, azt kesz. Kettot kiveszel belole, tobbit visszaadod, a "szivessegukert". Cigizek, szoval mondom, igy szoknak ra az emberek.
2014. okt. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Ez nem igaz h ivy szoknak ra az emberek!!

En egyszer kiprobaltam es nemhogy nem kovetkezoleg ne gyujtottam ra soha tobbet nem kellene cigi.olyn borzalmas keseru hogy elmondani nem lehet.letudozzem.egyszer es utana feloraig kohogtem meg marta a torkom..

En is azert probaltam ki amiert te is.De oszinten?ha kihagyom se vesztek vele semmit.Probald ki ja annyira kivansi vagy de semmirol nem maradsz le hidd el!


Bocsi a ekezetekert es hibakert csak telorol vagyok.

15/L

2014. okt. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Hogy miér ennyire akarod? Mert a cigi nélkül nem vagy senki, egy nagy nulla vagy. Tehát, rajta. Kezd el és kitárul előtted a világ.
2014. okt. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 homo ludensz ***** válasza:
A kíváncsiság az ami ösztökél arra hogy próbáld ki.Sokan elmondták már hogy rossz mások meg hogy jó de a mások elmondása meg a saját megtapasztalás az két különböző dolog. Én dohányzom és ezért nem mondok semmit.
2014. okt. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azert akarod annyira kiprobalni, mert tiltva van. Mint irod, nem akarsz lebukni.
2014. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

mintha magamat olvasnám :D


engem: lázadás+kíváncsiság+közérzet vitt rá.

egyik ismerősöm a buszról leszállva rágyújtott és úgy kértem tőle egy szálat,de meg is megkérhetsz valakit,hogy vegyen neked...

2014. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsiság miatt.
2014. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dongesz15 válasza:
100%
Én 15 évesen próbáltam és máig heti 1 doboz piros marlbi :). Kíváncsi az ember azért próbálja ki no meg ha olyan haverjai vannak aki cigiznek és ő is kipróbálja milyen ne szokj rá nem jó :). Ha meg kipróbálod erős cigivel kezd ne gyengével :) (személyes tapasztalat:)
2014. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!