Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet jó minőségű elektrom...

Hol lehet jó minőségű elektromos cigarettát vásárolni Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem arról szól. Pénz lehúzás az egész.
2014. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Károly János u. 2.
2014. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron a Budai út elején!

Green Smog.

Nagy választék, garancia, segítőkész kiszolgálás!

Nekem bejött a liquid is. Mellow dew e-liquid, nagyon jó minőség, és bevizsgált!Kóstolni is lehet náluk!

2014. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
távírda utca folytatásában van az fura játékbolt szerű hely, ahol akciófigurák vannak a kirakatában, nah annak a szomszédjában van az ecigimester egyik boltja, az eladó egy fiatal dagi rokker srác, aki keni vágja a témát, súlyosan ecigi mániás, nem ver át, tényleg felméri az igényeidet, és az alapján ajánl készüléket. ezenkívül szokott szervezni ecigi találkozót is helyi kocsmákban, amiken egyre szebb számban vannak jelen.
2014. okt. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már vásároltam mind a kettőben! Nívóban van különbség a két üzlet között a Budai javára!
2014. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!