Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok a piros Marlboro...

Mit gondoltok a piros Marlbororól? (lent több)

Figyelt kérdés

Sokan dicsérik, hogy jó meg minden, de mit gondoltok arról, hogy első rágyújtásra nem túl erős? vagy szerintetek alkalmas rá, vagy inkább ne? Nem kérek semmi féle "miértne cigizz" jó tanácsot, köszönöm:)

És még ha esetleg megemlítenétek, hogy ti hogy gyújtotttok rá először és milyen volt, azt nagyon megköszönném:)


2014. okt. 25. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
17 évesen szívtam el az első cigimet legjobb barátnőmmel ,titokban ,anyutól csentünk 1-1 szálat .. Aztán következő alkalommal megint . Igaziból egyáltalán nem volt jó .Akkor miért kellett ? Kíváncsiságból ! Nem szoktam rá a cigire ,sőt azóta sem dohányzom . 33/N
2014. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
14 voltam, és gondoltam eggyet és elmentem a boltba vettem 130 forintért egy doboz kék szofit, és azóta dohányzok, piros marlboró nem a legjobb nagyon büdös leszel tőle és utóize is van
2014. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!