Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi baja lehet a számnak?

Mi baja lehet a számnak?

Figyelt kérdés
A bölcseség fogam nő! A jobb oldalon fáj az álkapcsom és a szám jobb oldalán fehér hámlás jelent meg és 1 nagy piros pont! Ez lehet Rák vagy valami hasonló? Egy ideje cigizek de azért annyira nem régóta szerintem h ilyesmi ki alakuljon szerintem...! Szerintetek???
2010. jan. 25. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem dettó ugyanaz mint neked de az nem rák nyugi ^^ Nekem még a torkom is gyulladt vagy én nemtom,nekem viszont lehet már az:D


A tiéd,hát nemtom mi a neve,de én úgy mondom,h olyankor reped szét a bőr ˇ^

2010. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nem csak a bölcseségfognál hámlok:D a piros pont meg a nyálka hártyán van vagy mi a faszom:) mindenki szerint csak gyuladás:D de én naon Hippohonder vok:D
2010. jan. 25. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Szájrák lehetséges mindenképp keres fel egy dentálhigénikust,majd Ő többet tud mondani a problémádról!
2010. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor menj el ^^ ennyi:)
2010. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy ém is hipo vagyok...hála neked most belém is visszatért a gégerák XD
2010. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a fehér hámlás valszeg azért van ott, mert gyulladásod van. ez gyakori tünet ha vkinek nő a foga, vagy még akkoris, ha rossz foga van. az meglátszódhat az ínyen.

de tudni kell, h a szájrák is először egy fehér folttal kezdődik, majd egy seb alakul ki benne, ami nem gyógyul be.

viszont ez nem 1-2-3-4 évi dohányzás után következhet be, hanem sok-sok évnyi dohányzás után.

2010. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!