Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb e-cigi amit...

Melyik a legjobb e-cigi amit neten meg tudok rendelni?

Figyelt kérdés
Letettem a cigit, de hiányzik az érzés a mostani e-cigim már régebbi típus nem a legjobb, 1-2 szívás után már szinte ne is jön semmi... Olyat keresek ami már elég közel van a rendes cigaretta által nyújtott érzéshez. Azért ide írok, mert személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Köszönöm

2014. nov. 24. 11:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy azért nem mondom azt, hogy leteszem és punkt, mert a bulikba haverok rágyújtanak körülöttem és nagy a kísértés, azért akarom még az e-cigit.
2014. nov. 24. 11:24
 2/9 anonim ***** válasza:
azért lőj be egy árkategóriát, mert én most vettem 110.000ft-nek megfelelő euróért...
2014. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ezt nem lehet ilyen egyszerűen belőni. Tulajdonképpen magyarországi e-cigi shopban vásárolt alap készülékkel is lehet analóg ciginek megfelelő érzést elérni. Mint füst mennyiség, mint torokhatás tekintetében. Ezért kb. 15e jó magyar forintot kell letenni. Viszont ennyivel nem áll meg a dolog. Ha elfogy az analóg cigid mit csinálsz? Elmész és veszel. Ha az e-cigivel történik valami? Nos akkor kell legyen tartalék mindenből. Aksi, porlasztó, stb. Szóval ajánlott több szettet tartani, ami viszont már növeli a befektetendő pénzt. Ha idővel tényleg komoly cucc kell, akkor viszont komolyan zsebbe nyúlós a történet, még akkor is ha Kínából rendeled.
2014. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De amúgy nézelődj ecigimester honlapján.
2014. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül drága cucc. Egy ego+pratank is bőven megteszi, ha megfelelően használja az ember. Ha pld. megég az üvegszál valamilyen okból, utána már hiába szívod, nem lesz jó. Tisztítás, porlasztó csere, megfelelő liquid ,stb. Ezeken a dolgokon nagyon sok múlik.
2014. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors a válaszokat!
2014. nov. 25. 10:15
 7/9 anonim válasza:
Szia! Ezt valóban neked kell eldönteni, hogy milyen készüléket milyen áron akarsz és tudsz venni. Én a vaporizer.hu-n vásárolok, szerintem jók az árak,érdemes körülnézni azon is.
2014. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legjobbak azok a készülékek melyek feszültsége szabályozható vagy pedig fix teljesítményt nyújtanak állandóan. Pl: Innokin Cool Fire nekem személy szerint bejött, de az nem túl olcsó de nem is a legdrágább.
2014. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"a mostani e-cigim már régebbi típus nem a legjobb"

Mégis, milyen a mostani?

Olyan volt ez a kérdés, mint a "milyen kocsit vegyek?".

2014. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!