Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit vegyek osztálykarácsnyra?...

Mit vegyek osztálykarácsnyra? 17/f

Figyelt kérdés
Üdv! Húztunk neveket az osztályba, egy 17 éves srácnak kell ajándékot venni. Max 1500 forint (ofő mondta). Nem nagyon tudom mit vegyek neki kb mindene van, nem is ismerem annyira arra gondoltam, hogy valamilyen csokit meg egy doboz cigit vennék (dohányzik). Szerintetek?

2014. dec. 2. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy Djarumot..2000 Ft..Tudom hogy több mint amennyi megengedett de gondolom nem harapja le a fejed az ofő
2014. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azt már tudom milyet szeret, viszont nem tudom, hogy jó-e ajándéknak? Nem számít-e cikinek cigit meg csokit venni?
2014. dec. 2. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
menj be egy ajándék boltba, és vegyél valami pofás hülyeséget, amit kitehet a polcára, és 30 év múlva is visszaemlékezhet rá, hogy nahát ezt kisiskolás koromban kaptam az x-y tól... ne egy doboz cigit bakker..
2014. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, de szerintem ezek az ajándékboltos dolgok kb. olyan személytelenek mint egy doboz cigi. Bögre, meg kulcstartó, toll amin rajta van a neve. Mindenki ilyet vesz annak akinek semmi ötlete, elcsépelt. Aztán kirakja a polcra vagy be a szekrénybe a több mint 10 másik hasonló ajándékhoz. Ezért gondoltam erre, ha már úgyis dohányzik.
2014. dec. 2. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát igazából mindig is szokás volt cigit ajándékozni dohányos embereknek, de általában olyat, amit ő maga ritkán vesz meg magának, szóval valami drágább, jobb fajtát, de ilyenkor tudni kell, hogy a drágábbak közül mit szeret.

Viszont egy iskolai ajándékozásra szerintem egyszerűen nem való a cigi, hiába dohányzik, hiába, hogy esetleg a tanárok is tudják, de akkor sem való. Akkor már inkább egy szép fém öngyújtót lehetne adni, abba lehet gravírozni is, sok helyen a gravírt ingyen megcsinálják ott vásárolt termékekre.

2014. dec. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen, 10-en évesen nekem is elcsépeltek voltak ezek az ajándékok, de most 30+ évesen jól esik, ha eszembe juttatja az íróasztalomon az elefántos kulcstartó azt a bizonyos lány osztálytársamat akitől kaptam... ellenben, akiktől cigit kaptam, mert volt olyan is, azokra már azt se tudom, kitől...

egyébként szomorú, hogy annyira ismered az osztálytársadat, hogy csak személytelen ajándékot tudnál neki adni.

2014. dec. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehetek jóba mindenkivel, nem lehet mindenki a haverom, nem tudhatok mindenkinek hobbijairól, kedvenc dolgairól. Mivel a srác sportol ezért sokat hiányzik, így idő sincs nagyon megismerni. Meg mindenkinek megvan már a baráti köre. Lehet, hogy iskolába nem helyén való cigit ajándékozni, de akkor mégis mit vegyek ami hasznos (legalábbis használja), örülne is neki, meg nem egy tucat dolog. Mert ha pl veszek egy neves tollat (én is kaptam már) ami egy hét alatt kifogy és több száz embernek van olyan az kicsit személytelen szerintem. Nem mondom, hogy a cigi tökéletes ajándék de akkor mit? Egyébként köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 7. 01:46
 8/10 anonim válasza:
Vegyel neki szexdobokockat, es egy ovszert, azzal az uzenettel h "hasznald egeszseggel" :D szerintem ertekelni fogja:D
2014. dec. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha végigolvastad volna, akkor látnád, hogy írtam más alternatívát, amit egy dohányzó srác fog is tudni használni, de azért mégsem cigi, ráadásul tartósabb.
2014. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen láttam az öngyújtót, de pont fémöngyújtója van és sajnos a keretbe se fér bele. Gagyit meg nem szeretnék venni.
2014. dec. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!