Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A bong nevezetű pipába lehet...

A bong nevezetű pipába lehet vízipipa dohányt tenni? Akárhol néztem eddig nem akadtam rá semmi konkrétra.

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy ugyanarra gondolunk-e, de amit én bongnak ismerek, abban nagyon kicsi az a hely, ahova dohányt lehet tenni, és nem is szenet tesznek rá, csak simán meggyújtják. Általában nem vízipipa dohány elszívására használják:)
2010. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem ugyan arra gondolunk...annó egyszer az egyik haverom alufóliát-tett a dohány fölé a vízipápáj-án és úgy is lehet érezni a füst ízét.gondoltam ugyanezt kevesebb mennyiséggel is meg lehet csinálni egy bongon.:D
2010. jan. 31. 12:03
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem nincs olyan kicsi szén. meg vizipipa dohánnyal nem is lenne sok értelme ezt eljátszani, mert kb 2-3 szívásnyi adag fér bele a bongba.
2010. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is szénnel kellene elindítani a folyamatot hanem egy öngyújtóval.
2010. jan. 31. 12:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a bongból füvet kell szívni. azért gyártják.
2010. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi bongbol cigit szoktunk szivni h ameg van fű hát aazt xD
2010. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Az a rész ahova a dohányt rakod nagyon kicsi. És ha rá is barkácsolsz egy kis darab fóliát és szenet, akkor is le fog esni a szén, mivel a bongot meg kell dönteni, hogy a füst beömlő nyílás beleérjen a vízbe. ezt csak fű szívására használható, vagy esetleg dohányéra.de annak meg semmi értelme sincs. én csak zözihez használom:)
2010. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!