Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipások! Most veszem...

Vizipipások! Most veszem életem első vizipipáját. MI kell hozzá?

Figyelt kérdés
Vizipipások! Most veszem életem első vizipipáját. MI kell hozzá? Szén meg dohány? Más nem? Ezek milyen árban vannak? Nagyon-nagyon régen pipáztam utoljára és akkor sem az enyém volt... HOgyan kell "beüzemelni" :) ? Köszi előre is :)

2014. dec. 11. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az a 13 eves aki nem kapja meg anyucitol a vizipipat es mar vagy 3 fele kerdest kiirt ebben a temaban?

Amugy meg besetalsz egy jobb dohanyboltba es ott mindent megkapsz ami kell, pipat, szipkat, szenet, dohanyt, stb... Persze csak akkor, ha elmultal 18 eves. :D

2014. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézz meg egy videót.

Kellékek:

-szén

-dohány/kő

-alufólia

-tű (kilyukasztani az alufóliát miután ráhúztad a kerámiéra óvatosan)

-víz, vagy egyéb lötty (gyümölcslével is szokták néha, de maradj a víznél én is csak azzal szoktam.. meg mindenki)

-vizipipa tisztító kefe (fontos hogy jól tisztítsd)

2014. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi!! :)

sajnos már egy pár évvel elmúltam 13, ja és 18 is ;)

2014. dec. 12. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de tényleg, csak pont akkor volt fenn pár kérdés, ami nagyon egybecsengett, és egy 13 éves gyerek győzködte magát, hogy mien "kedvesek a szülei".
2014. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!