Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szívjátok a herbált?...

Miért szívjátok a herbált? Van fogalmatok mi fog történni veletek?

Figyelt kérdés
Azthiszitek hogy a rossz mellék hatások mindig csak mással történnek persze sose veletek mi?

2015. jan. 2. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
ezt mégis kinek írtad?:D nem facebookon akartad elküldeni chatben valakinek? sose szívtam, de szerintem saját rossz élményedet vetíted most ki ide a kérdés minőségéből fakadóan.
2015. jan. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy ezzel nincsenek tisztában? Nem mindenkit érdekel az egészsége, főleg ezen a nyomorult világon.
2015. jan. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hat olvasgattam itt a kérdéseket hogy mi történik ha kiprobaljak, meg hogy nem tudnak lejonni róla stb... Egyébként ezzel a témával kapcsolatban csak az tud okosat mondani aki már szerzett negatív tapasztalatot, most ezt nem akarom túl ragozni, nem mondom hogy én,de az egészségügyben láttam jopar embert akit vagy a mentő hozott be,vagy magától jött a pszichiátriára... Arról nem beszélve akiket újra kellett éleszteni...
2015. jan. 2. 08:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az, de nem is érdekel. Ha kell valami ilyesmi bőven elég az Arany Marlbi
2015. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azért szívják a herbált mert olcsó..
2015. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
f.szt olcsó... a fű drága , meg a minősége is szar .. legalizálni kéne már végre mielőtt kinevelünk egy rákos - pszihopata kattogó , junkie biofüvest .. akik talán élni fognak 30éves korukig.. talán
2015. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*generációt :D
2015. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom.. egy pack herbálért 500ft.. szerintem olcsó.xd

magyar o.-n az életben nem fognak legalizálni.. pedig ja.. visszahozná a belőle származó adó az igazán népszerű stadionok árát..:')

2015. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
van ahol jóság van ilyen téren, de pl itt ahol én élek ( Ózd) eléggé lehúzzák ezzel is az embert ahogy tudják .. persze ha utcán veszed.. igazából interneten meg tényleg fillérekért megy , főleg ha alapanyag formában veszed . most egyébként pont kijött egy újfajta cannabionid , elég sokan pusztulnak bele ugyhogy szívjátok csak :DDDD 0,25mg a hatásfoka még az eddigieknek 2-20mg ig :) és nemhinném hogy ezután gyengébbeken adnának ki
2015. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
előző voltam 2évig szívtam .. :(
2015. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!