Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nemzeti dohányboltban lehet...

Nemzeti dohányboltban lehet kapni cigaretta sodrót?

Figyelt kérdés
Nem cigaretta töltőre gondolok, hanem sodróra. És ha van kb. mennyibe kerül?

2015. jan. 10. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Bemész és megkérdezed. Elvileg lehet, mert oda tartozik. De pl. én múltkor laptop hűtőt akartam venni egy szám.tech-elektronikai boltban és hülyének néztek, nem is értették miért ott keresem. "Hát mert ha laptopokat árultok akkor hol a faszomba keressem?" Szóval ne lepődj meg ha mégsem kapsz. De asszem még vízipipa alkatrészeket is lehet, szóval sodrót is fogsz kapni. Ne a legkisebb falu dohányboltjába menjél és lesz ott sodró is. :D Elég kielégítő volt? Ba.zom a hülye fejedet, hogy nem mész be és itt kérdezősködsz... :D
2015. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok, mellesleg van pofád egészség kategóriába írni? :D
2015. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
IGEN, lehet kapni (legalábbis a sárándi nemzeti dohányboltba igen, lehet)
2015. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

így néz ki:


[link]

2015. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És mennyibe kerül?

Kedves első válaszoló, az egészség kategórián kívül még hol tehetek fel dohányzással kapcsolatos kérdést? :D

2015. jan. 10. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:

a dohányzással kapcsolatban pont, hogy ez a megfelelő topic, ez hogy nem tűnt fel az elsőnek?


cigarettatöltőt inkább a nagyobb, komolyabb trafikokban érdemes keresni, pl. közlekedési csomópontok, terek mentén. a kisebb csóró trafikok nem rendelnek belőle, hiszen nem valószínű, hogy azt a néhány vevőt érdekli és csak állna benne a pénz. túl drága nem lehet, sőt. az egyszerű, egyszálas cigarettatöltők 1000-1500 forint környékén vannak általában, profitrátától függ, hogy pontosan hol mennyi. egy sodró ebből kifolyólag csak olcsóbb lehet, hiszen egyszerűbb a felépítése.

2015. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valaki nem tud pontos árat?
2015. jan. 13. 21:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Mascotte muanyag normal meretu sodrot ket hete 600ft-ert vettem.

Zold mascotte papirral, es aktiv szenes gizeh szurovel tekerek. Ha befuzeskor benyalazod a papir szurore eso oldalat is, ugy raragad a szurore, hogy jobban szur, mint az arany marbi huvely. Tudom ezt nem kerdezte senki, de gondolom most kezdesz tekerni...

2015. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!