Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha nem szokok rá a cigire,...

Ha nem szokok rá a cigire, csak 1-2 borzalmasan szr nap után/előtt elszívok 1 szálat megnyugtathat vmennyire?

Figyelt kérdés
17/f
2015. jan. 11. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nikotin serkentőszer, nem nyugtat meg.
2015. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 xJintakax válasza:
Így kezdődik általában a rászokás, szerintem el se kezd :)
2015. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jól nevelt srác vagyok,tudom szabályozni,hogy rászokja-e vagy ne,de a holnapi napot,nem tudom hogy fogom túlélni.
2015. jan. 11. 10:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy mint az emberek többsége.
2015. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azaz fogyassz sok c-vitamint, d-vitamint hogy legyen erős az immunrendszered, és kerüld el a letális vagy maradandó nyomorékságot okozó sérüléseket.


Csonttöréssel, ízülettöréssel, artéria sérülésekkel vigyázz nagyon, és akkor túlélsz. Legyen nálad fegyver és kötszer, sebfertőtlenítő.. és kitartást, veled vagyunk.

2015. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van önfegyelmed nem szoksz rá.
2015. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a tesi órákat nem ismered:D itt benne van. arra mentünk be,hogy épp ujraélesztenek vkit mert leesett a gyűrűről vagy a korlátról
2015. jan. 11. 11:16
 8/8 anonim ***** válasza:
En is ilyen nyugi-cigivel kezdtem, mert mar-mar ledobtam a lancot. A kolcsoncigit visszaadtam, ezert vettem egy dobozzal. A maradekot meg napi 1-2 szalankent elfustoltem. Aztan jott a kovi doboz, most napi 5-7 szalnal tartok, de mar toltom, mert a havi 10000-et nem tudnam kigazdalkodni. El se kezd.
2015. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!