Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normális ennyi idősen szívni?

Elesluca kérdése:

Normális ennyi idősen szívni?

Figyelt kérdés
Már vagy egy ève szívok, mert az osztálytársaim Is! Normális ez 13 èvesnèl?

2015. jan. 13. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Daniella?
2015. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamo77db ***** válasza:
Nem, semmiképpen sem! Dobd el a cigit a fenébe, míg jobban rá nem kapsz! Azzal pedig ne törődj, hogy a haverok mit beszélnek a hátad mögött. Ha kútba ugranának, oda is követnéd őket? Én nem iszom, nem dohányzom és meggyőződésem, hogy jobb nekem így!
2015. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit szivsz?
2015. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Cigarettát?
2015. jan. 13. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem baj, nem nekem kell majd sírni a temetéseden, miután meghaltál 30 évesen, te csicska!!!
2015. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert az osztálytársaid szívják, neked nem kell! Most még azt hiszed, hogy menő, mi? Tíz év múlva már nem így fogod gondolni! Mrkkora barom vagy te, hallod?!
2015. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azert irtam ki h menozzek! Szoval szivtak azok akik azt hiszik! Tovabbiakban normalis valaszokat varok koszi puszi!
2015. jan. 14. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Oké, itt egy normális válasz: Te egy 13 éves hisztis p**sa vagy. Szivcsi, puszcsi.
2015. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!