Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Alkalmankent elszivni egy...

Alkalmankent elszivni egy sima- vagy egy fuves cigit mennyire karos?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sokat stresszelek, idegeskedem, vagy eppen szomoru, lehangolt leszek minden ok nelkul. Jarok vele pszichologushoz is, sokat segit, de meg mindig vannak ilyen rohamaim. Egyszer egzy ilyen ideges-szomoru roham kozepen a baratom leultetett, hogy akkor most ad egy cigit, szivjam el. Nem dohanyzom amugy, de akkor az rengeteget segitett, erezhetoen nyugodtabb, lazabb lettem utana. A fuves ciginel ugyanezt ereztem, csak azt ertelemszeruen nehezebb beszerezni. Nem vagyok hive annak, hogy mindenfele drogokkal nyomjuk el a problemak hatasait, de szerintem idonkent segit. Ha ritkan, max 1-2 havonta, elszivnek 1-2 szalat terapias celbol, az mennyire karos, ra lehet szokni ennyitol?
2015. jan. 28. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
havonta 1-2száltól nem valószínű a rászokás, de számolj azzal, hogy az egész hatás, amit éreztél valószínűleg placebo. mivel a cigi hatásai közé jóideje bemagyarázzák azt, hogy megnyugtat és hasonló, ezért ha valaki ezzel a céllal szívja, önkéntelenül is bemagyarázza magának, hogy jé tényleg megnyugodtam tőle, mennyivel jobban érzem magam stb. a fű az meg totál mesterséges, csak a hatása idejére erőszakolódik meg a szervezet, hiszen tudatmódosító szer, tehát természetesen nem az idegességre vagy annak kiváltó okára fog gondolni senki annak ideje alatt.
2015. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg nem gyakorlatilag rálehet ha lelkileg függsz tőle.
2015. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!