Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megéri Zippo öngyujtót (vagy...

Megéri Zippo öngyujtót (vagy benzines, fém bármilyet) venni? Mennyibe kerülnek a plussz kölcségei? Pl zippo benzin, tűzkő

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszettek ezek az öngyujtók de nem tudom hogy megér-e rá annyi pénzt plusz még az utó költségek mert ugye a vebzin benne nem bírja sokáig.
2015. febr. 1. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Van kettő is nálam,de ajándékba kaptam őket.Magamnak is vettem régen egyet,de már akkor se használtam,mindig a sima öngyújtóknál kötöttem ki :) Jól néz ki,viszont költségben persze a sima öngyújtó kerül kevesebbe.
2015. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik és kiadsz érte többet akkor meg.
2015. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon rákkenroll-fíling a zippó, de a hétköznapokban macerás. Ha nem foglalkozol vele, gyakran tűz nékül meredhetsz, és marha vicces amikor vki egy 8000 ft-os gyuszival tüzet kér.

Alapvetően nem éri meg. Én pl. a bolhapiacon vettem egy régi kopott "Szofi", kupakos gázöngyújtót 100-asért. Megjavítottam, feltöltöttem, és tökély. Súlya is van, mivel fém, és retro érzés, mert ez a tojásdad alakú, amit gimnazista koromban adott ki a pécsi dohánygyár reklámnak. De ugyanitt vettem 200-ért a "valódi bőr derékszíj" árusoktól nem működö "arany" vihargyújtót, aminek az egyik lapja elcsúsztatható, úgy gyújt. Feltöltés, beállítás, és ennyi. Még nem kellett miattuk tüzet kérnem.

2015. febr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is megtetszettek,főleg a fekete 8-as öngyújtó,igazából te neked kell érezned hogy mennyiére érzed hasznosnak hogy megvetted! :)
2021. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!