Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rendeltem Bio fű füstölőt, de...

Bambi88000 kérdése:

Rendeltem Bio fű füstölőt, de még csak 17 éves vagyok, így átvehetem?

Figyelt kérdés

Postán maradó csomagnak lesz elküldve, és az én nevemen van.

Ha bemegyek és átakarom venni akkor ki fogják adni?

Nem fogják azt mondani, hogy nem adja ide mert nem vagyok 18?



2015. febr. 2. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudják mi van a dobozban
2015. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez jó, köszi. És olyat nem csinálhat a bolt, hogy rárak egy matricát a csomagra, hogy csak 18+?
2015. febr. 2. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Te annyira hülye vagy, mint a segg.

De azért már biozni akarsz,hát gratula.

2015. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, vagy mi.
2015. febr. 2. 23:20
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

remélem nem adják ki :( de sajnos minden bizonnyal kifogják mert ahonnan rendelted 2 dolog fogja érdekelni: a PÉNZED és hogy mégtöbbet rendelj :/ ha 5 éves lennél és tudnák ugyan olyan lelkifurdalás nélkül küldenék neked azt a sz*rt...

kérlek, a te érdekedben ( tényleg) ne használj bio-t!! jobb esetben csak szétcseszi az agyadat és 5 év múlva annyi eszed marad mint egy halnak rosszabb esetben kapsz egy szép mérgezést azt egy kórházban meghalsz mert az orvosoknak fogalmuk sincs hogy mit szívtál és mit csináljanak veled :/


mégegyszer mondom: SOHA NE BIO-z

ha valamit használni akarsz akkor igyál alkoholt, cigiz vagy simát használj de azt a műanyag mocskot SOHA


és nem veled van bajom és teljesen megértelek mert 17 évesen az ember ilyen kíváncsi, de nem éri meg :(

2015. febr. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szintetikus mérget akarsz fogyasztani, de annyi eszed nincs, hogy egy kábítószer árus, nem fogja ráírni a póstásnak, hogy kábítószer van ám a dobozban, ne add oda 18 alattinak... remélem begolyózol tőle te is, mint sok sorstársad..
2015. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5. Válaszolónak köszönöm szépen!
2015. febr. 4. 01:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek szépen ne! Velem ezt tette:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..

Szintén 18 vagyok, de fiú. Körülbelül tavaly áprilisban szívtam herbit, és azóta sem jöttem helyre, de gyanítom már nem is fogok! Inkább szívj rendes zöldet, ha be akarsz állni , ennek a hatása nem hasonlít a zöldre!!! Mindenki azt mondja, hogy a herbi ugyanúgy a CB1 CB2 receptorra hatnak az agyban, ezt nem is cáfolom, de a fű hatóanyaga a THC, és ha mondjuk ettől rosszul is leszel (amire iszonyú kevés az esély), akkor a CBD hatóanyag csillapítja ezt!! A herbik tudod miről szólnak? Egy JHW-001 nevű fehér port amit kínai zuglaborosok állítanak elő, később növényi törmelékkel összeöntenek, majd olyan szereket tesznek rá, hogy patkányméreg, érzéstelenítő, etc, hogy ütősebb legyen. Sosem tudhatod, a tiéd milyen szerekből, mert még kb. a díler se tudja!! Ha mégis elszívnád, számolj be róla. Én nem akarlak lebeszélni sem rábeszélni, csak elmondtam, amit tudok. Vigyázz magadra!

2015. febr. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó, orvos látott? meg lett állapítva a deperszonalizáció, vagy csak öndiagnózis? én 9 éve szenvedek benne.
2015. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom! :(

Nem látott orvos, csak öndiagnózis. Téged látott? Mondott valami kezelési 'útmutatót'? Ha tanácsot megfogadsz, ne filózz túl dolgokat, próbálj meg a jelenben élni, és minél inkább koncentrálni a tér-idő konténumra!

Nálam egy jóféle weed trip is szépen megalapozta, és kezd elmúlni, körülbelül egy év után. De kopogjuk le.

2015. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!