Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szivarozók! Ti milyen fajta...

Szivarozók! Ti milyen fajta szivarral kezdtétek a stivarozás, amikor elkezdtétek először szívni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 5. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Balmoral.
2015. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dj-predator válasza:
La Aurora Principes
2015. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És mi a véleményetek róla?

Mennyibe kerül 1 szál?

Milyen eszköz kell hozzá?

2015. febr. 6. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem nagyon bejött elsőre, de a szivarnak van egy nagyon durva mellékíze ami nem feltétlenül kellemes.

Én vihargyújtót vettem hozzá, de gyufával is meg lehet gyújtani, de az elég macerás. Gázon öngyújtót javaslok mindenképpen.

A Barmoralból én 1000 Ft/db-ért vettem, de átlagosan 1500 Ft/szál.

Először nem nagyon szereztem be hozzá semmit csak egy vihargyújtót, aztán szereztem egy humidort (12 ezerért). Ennyi kell a szivarozáshoz egyébként :)

Ha kézi sodrású szivart veszel akkor vagy hamar szívd el vagy humidor kell, mert kiszárad.

2015. febr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Punch. És használj szivargyufát (a Cigar Tower-nél kapható).
2015. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintetek kezdésnek jó s Dannemann-Moods Tubos szivar?

Mi a véleményetek róla?

2015. febr. 9. 21:50
 7/8 Boldi11 válasza:
hali! szerintem a dannemann megfelel kezdesnek en meg is ragadtam ezen a szinten de nagyon kedvelem. ajanlom a handsgoldot,dannemann-bol az osszeset,de nezz korbe a szivaros.blog-on
2015. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én eddig még csak Moods Tubost szívtam nagyobb méretből. Szerintem jó, kezdésnek főleg.
2015. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!