Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 hetente 1 doboz cigitől...

2 hetente 1 doboz cigitől lesz valami különösebb bajom?

Figyelt kérdés

Elhagyott a barátnőm, haverom megkínált egy szállal, elfogadtam , és jól esett, azóta folyton kínáltak és csak arra gondoltam , hogy akkor is milyen jól esett, És most "rászoktam" de így is van önkontrollom.

Ekkora mennyiségtől lehet valami bajom?


2015. febr. 7. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Impotens leszel, bélrákod lesz, megnagyobbodik a szíved, elferdül a gerinced, karikalábad lesz.

De úgy mégis te hány éves vagy?

2015. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, ha Budapesten élsz, simán beszívsz ennyi kátrányt a levegőből is mint amennyit ennyi cigiből. Csak ne növekedjen a dózis.
2015. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennyi még nem a világ vége :)
2015. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos előre nem lehet megmondani.

Van akinek semmi baja nemlesz van aki beteglesz.

Kockázatot csak úgy tudod minimalizálni ha nem gyújtasz rá.

2015. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem 10 éves vagyok nyugi :))

Nem Budapesten élek, de nagyvárosban.:)

2015. febr. 7. 22:27
 6/10 anonim válasza:
60%
Kéthetente egytől semmi, de egy hónap múlva úgyis azt fogod kérdezni, hogy egynaponta két doboz cigitől lesz-e valami különösebb bajod. Úgyhogy lást milyen jófej vagyok, megspórolom neked a kérdést: igen, lesz.
2015. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Ja, en is igy kezdtem:) eloszor csak neha-neha, aztan naponta egy szal, utana mar 3-4 most meg meg tobb..

Most ugy gondolod, hogy nem, de igazabol egy ido utan egyre tobbet fogsz kivanni

2015. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tuti, hogy ez növekedni fog, egyre többször fogod úgy érezni, hogy na még egy szál, na de jól esne most is, aztán később félóránként találsz majd ilyen indokot. pénzspórolásból mondom, hogy már most kezdd el tölteni a cigit, fele pénzből kijösz.
2015. febr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Fele pénzből kijön de 2x hamarabb hal meg mintha a dobozost szivná :)
2015. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tesó két éve cigizek napi 15-20szál cigi és már érzem hogy jó sokat romlott az egészségem tehát ne legyél h**ye f**z köszi <3 csók
2018. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!