Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányt venni Olaszországban?...

Dohányt venni Olaszországban? Tippek?

Figyelt kérdés
Itthon tölteni szoktam, általában Primust, de az kinn nincsen, és most huzamosabb ideig itt leszek. Valakinek van valami tippe, melyik dohány jó tölteni, ami nem is kerül olyan irdatlan sokba? (Én igencsak meglepődtem, hogy milyen durván drága itt kinn a dohány...)
2015. febr. 27. 15:19
 1/3 anonim válasza:

Szia, tabaccheriank volt itt Oo-ban. 6 hónapja zártuk be, de valamennyire még emlékszem a dohányokra.


Szóval, majdnem minden itt kapható cigarettának van dohány változata, kivéve a vékony vagy ízesített cigiket.


A Primus itt nem ismert.


Mi Chesterfield-et, Marboro-t és Diana-t árultunk. Ha jól emlékszem a dohány ára grammonként egységes volt, 20g 3,80.

Azóta ez emelkedett, mivel én nem dohányzom, így nem tudom, a jelenlegi árat, szerintem úgy 4 euró körül lehet.

Itt is, ahogy otthon, a dohányárun rettenetes adók vannak, és itt eleve magasabb a kiindulási ár is.

(ha megnyugtat, Franciaországban még ennél is drágább)


Cigipapírt, filtert ehhez képest fillérekért lehet szerezni. Mi a cigi papírt 0,80 és 1 euró között adtuk, a filter csomagja pedig 1,50 euró volt.

2015. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és még valami: Oo-ban csak tabaccheriaban lehet dohányárut venni. Ezek a "T"-vel jelölt bárok, trafikok.
2015. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, azt már észrevettem, hogy csak a Tabaccheriákban lehet kapni.. :D Viszont tényleg borzasztóan drága... :( Én 2.80-ért vettem valami akármilyen dohányt 15 g-osat.... (Én úgy emlékszem, otthon eleve 40 g-ostól kezddik, vagy tévedek?)

Viszont, nekem úgy tűnik, hogy sokkal többen dohányoznak itt, meg sokkal többet.... Közben egyébként úgydöntöttem, leszokok, kicsit túl drága mulatság lenne, nem akarok cigizés miatt a híd alá kerülni

2015. márc. 3. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!