Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez milyen cigi?

Ez milyen cigi?

Figyelt kérdés
A kérdés a hozzászólásban.
2010. febr. 13. 22:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Cuba Libre!

Ha nincs márka ráírva, akkor bizonyára az lesz! : )

[link]


Egyébként tuti nem a családból lesz, mert ha valaki rágyujtott volna, nem az ablakpárkányra tette volna a csikket. : )


Ezer százalék hogy ez lesz az!

Írd be google-be hogy cube libre cigaretta és első kép ott a filter is!

2010. febr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
amúgy városban laksz? esetleg a párkány az rögtön a járda mellett van? lehet egy járókelő volt
2010. febr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
a verebeket úgy értette a válaszoló hogy valaki elszívta a cigit aztán valahogy a verebek megszerezték és otthagyták nálatok :Dxd
2010. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, az össze hasonlítás alapján tényleg cube libre ami a cigi blog szerint 600 ft. Sajnos ebből még mindig nem tudom h kié, mert ha valami drágább cigi lenne akkor tudnám h valami alkalmi dohányos vagy legalábbis egy multimilliomos jár be hozzánk és cigizik az ablak alatt.(mert 1500-2000 ft-t egy doboz cigire néha vagy csak gazdagon tud kifizetni 1 ember).
2010. febr. 14. 12:30
 15/22 anonim ***** válasza:
én 500ftért tudom a cubalibrét de abbol nem fogod megtudni hogy kié a cigi hogy milyen fajta és hogy mennyibe kerül, bizonyára elkalmi dohányos, és fiatal, idősebbek akik rendszeresen dohányoznak, azok nem cubalibrét vesznek, hanem van egy már megszokott márkájuk pl marlboro, viceroy, hasonlók.
2010. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
én west-re tippeltem volna. az is ilyesmi.
2010. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Drága kérdező!

Nem értem, minek tudni a nevét, vagy az árát. Ha panelban laktok, és nem a legfölső emeleten, lazán lehet hogy fölöttetek dohányoztak és a párkányra esett a csikk. A verebes dolog se ésszerűtlen: a madarak tényleg szoktak elnyomott cigicsikkeket hurcolni... Én ugyanis még szárnyast nem láttam teljes cigivel. :D


Amúgy észrevettétek hogy ebben a témában a kérdezők 70%-a 13-15 éves?

2010. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
igen,tényleg cuba libre és 530Ft (itt Miskolcon):D
2010. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 ManóÓócska válasza:
piros multi talán.. nem biztos..
2010. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy a válaszadók 70%-a 13-15 éves?
2010. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!