Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Marlboro es dunhill kozott...

Marlboro es dunhill kozott van iz kulonbseg?

Figyelt kérdés
Edig csak marlbirot szivtam es gindoltam kiprobalnam a dunhillt. Mas ize van a dohanynak k3rdjel

2015. márc. 1. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a marlboro száraznak tűnik. régen szívtam aranyat, pirosat majd piros lucky strike-ot majd gyengébb mentolosra váltottam, most a marlbi fullasztóan száraz nekem. nem tudom h ennek a folyamatnak van e köze hozzá, de marlbit nem tudom már elszívni.
2015. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dolores55 válasza:
Szokjál le teljesen. Hülyeség szívni. Ez eldöntené a kérdést.
2015. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 princzdia válasza:
Nos..én dunhillből csak mentolosat veszek de az nagyonjó! Marlborobol szívtam már új goldot valamint kétpattintósat is azok is jók én például mai napig azt azt használom. De ha ízben keresel jót akkor ott a szofi amit én imádok ezzel kapcsolatban.
2015. ápr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fekete Dunhill fine cut-ot szoktam venni. Sokkal jobb minőségű és ízű dohány mint a marlboro bármelyike. Nem mellesleg erőssége is van és valami normális dohány illata. A piros red100 as egy hulladèk a fine cut-hoz képest. Köztudottan is magasabb szinten van dunhill, ráadásul mostmár egyárban van a marlboroval szóval sokkal jobban megéri
máj. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!