Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bong vagy tekert cigi?

Bong vagy tekert cigi?

Figyelt kérdés
Hogy "egészségesebb" elszívni a zöldet? Ha kevered dohánnyal és betekered egy joint-nak? Vagy pedig ha bong-ban szívják el?

2015. márc. 5. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Dohánnyal nem egészséges, de én úgy szeretem.
2015. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha cigibe tekered, a dohányt mindenféle szűrés nélkül tüdőzöd le, és tartod lent sokkal tovább, mint a hagyományos cigit. Egyértelműen a bong az egészségesebb. De ha a legkevésbé káros alternatíva érdekel a vaporizereket tudom ajánlani! (Vagy ha van pénzed kb. 20 g-re, akkor süsd sütibe, de csak óvatosan így tovább tart amíg beüt, és ha "rányomsz" könnyű túladagolni.).
2015. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha a bong az egészségesebb akkor a fiatalok miért nem úgy szívnak és miért tekerik cigipapírba?
2015. márc. 5. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:

hány fiatalt láttál már, akit az egészsége nem pedig az aktuális hangulata érdekel?

amúgy nekem sütiben 2.5-5gramm is beüt rendesen, de nekem mindig alacsony volt a tolerancia küszöböm.

2015. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
+ az utcán villogni egy bonggal nem a legbiztonságosabb dolog, és a legtöbb fiatal nem otthon szív anyuci és apuci felügyelete alatt...
2015. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze utcán más, de pl: egy buliban ahol összeülnek és háznál vannak ott lehet pipázni ,de nagy részük ott is inkább tekeri.
2015. márc. 7. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!