Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a baja az e-ciginek...

Mi lehet a baja az e-ciginek ha az nem gőzöl, hanem csak tömény olajat lehet belőle szívni?

Figyelt kérdés

Apué volt azt mondja hogy csak az olaj jön belőle, nem gőzöl.

Van a szomszéd városba egy e-cigis elviszem majd oda megnézetni hogy mi lehet a baja, de érdekelne hogy mire számíthatok főként anyagi vonzatban hogy menyibe kerülhet megcsinálni hogy használható legyen.

Tervezem hogy áttérek rá csak félek rá kiadni 10 ezret, mert lehet nem is jön be, nem tudnám megszokni, ezért is kértem el apuét tesztelésere, de hát...


2015. ápr. 2. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy új kazánt kell majd venni (de az ecigisek jó fejek, talán szinte ingyen megcsinálják).

Maximum 5000 Ft-ba fog fájni, de a legalja 300 Ft is lehet, látnom kellene, hogy megmondjam (vagy ha tudsz márkanevet mondani, akkor talán tudok segíteni)

2015. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Sajnos pontos 100% márkát nem tudok mondani, ami viszont biztos hogy ez az aksija van:

[link]


Ezzel kapcsolatban meg is kérdezném hogy vajon létezik hogy ha teljesen fel van töltve akkor is kéken világit a vége?

2015. ápr. 3. 09:03
 3/4 A kérdező kommentje:

Voltam ma e-cigisnél, adott másik patront. Azt mondta sok jóra így se számítsak mert maga az aksi nagyon gyenge vacak, 180mah. Mindenesetre arra jó hogy teszteljem hogy magát az érzést megtudom-e szokni hogy nem dobozból kivesz-meggyújt-végigszív-elnyom hanem csak felkap megnyom szív. :)

Ha meg már azt eltudom vele érni hogy hogy nem napi 1 dobozzal szívok hanem 3nap/doboz plusz e-cigi akkor a megspórolt pénzen veszek valami normálisabb készüléket.

2015. ápr. 3. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Joye 510 picit felejtős. Inkább egy EGO szettet vegyél. Kb 5-6 ezer forint + a lötyi ára változó de 1000 ft/10 ml körüli árban már tudsz rendelni. Ez sokáig elég, főleg ha csak ismerkedsz az e-cigivel. A legtöbb magyar online boltban nikotin mentest árulhatnak. Én az ecigimester.hu ról szóktam rendelni nik.es lötyit.
2015. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!