Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy doboz arany Marlboro?

Figyelt kérdés
Vagy milyen "közepes erősségű" jó cigit tudtok 1000Ft körül? Gondolok itt: Marlboro, Sophiane, Davidoff.

2015. ápr. 19. 15:50
 1/6 anonim válasza:
1050 ft az arany Marlboro.Én pár hete ugyanezt töltöm,úgy kb 500ft/doboz
2015. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na igen a töltött biztos "takarékosabb", na de ízvilágban/"szükséglet kielégítésben" melyik a jobb, bolti vagy töltött?
2015. ápr. 19. 16:28
 3/6 anonim válasza:
Nálam ez már úgy működik,hogy az átlagos erősségű (Pl:kék Multi,Pall Mall,Szofi,stb.) már túl gyenge a töltött után.Igaz közel 25 éve szívom,és kb 10 éve töltöm.Szóval erősebb a saját gyártású.De hosszú távon nem mindegy anyagilag.
2015. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyagilag ès pláne egészségügyi szempontból meg nem éri meg cigizni.
2015. ápr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rövid arany marlboro 1060ft, hosszú arany 1070ft. pattintós arany 1070ft a dohány pedig 1190 a 40gr dobozos és 1090 a puhacsomagolású.
2015. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Az egészségem érdekében fokozatosan csökkentem az adagokat és a káros anyagokat, mert én ebben hiszek. Barna Sophiane-t szívtam 3 évig és már nem éreztem erősnek, ezért csökkentem a károsodást és egy idő után bebeszélem magamnak, hogy ennek semmi hatása nincs rám és végül leteszem.
2015. ápr. 22. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!