Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le a drogozásró...

Hogyan szokjak le a drogozásról? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szintetikus füvet szívok kb 2 éve,nagyon sokszor próbáltam már letenni de nem megy,max 3 hónapra tudtam abbahagyni de mindig visszaestem.Iszonyat káros ez a cucc de még ez se tud elrettenteni,pedig tisztában vagyok vele és érzem is magamon.A Szüleimmel is a kapcsolatom teljesen megromlott ez miatt,nem bíznak bennem stb.Már utálom magamat is ez az egész miatt.

Bármilyen tanács érdekelne.

Köszi a válaszokat.


2015. máj. 2. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel,hogy semmi köze a fűhöz...én szerencsére nem szívom,de ismerek olyat,aki igen.

Ha semmiképp nem tudod letenni,talán próbálj visszaszokni egyelőre a normális ganjára,az nem rongál be annyira.Tudom az drágább,de hirtelen jobb ötletem nincs.Esetleg szakirányú segítséget kérhetnél,aki ezzel foglalkozik.

2015. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj h füvet ezután már meg se érzem,egyáltalán.
2015. máj. 2. 10:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szakembert szerintem, ő biztos tud tanácsolni valamit.
2015. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Vagy ha 3 honapig kibírtad akkor győzködd magad azzal, hogy "Ha ennyit kibírtam akkor még legalább ennyit.." Szóval minden 3. hónapnál ezt mondod magadnak :D

2015. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen ez gáz,de ha mondjuk hetekig kibírod és normál ganjával kezdenéd újra, Akkor szerintem megéreznéd azt is.

Nagyon szemét ez a bio,barátom most tette le,vagy próbálja,miután egyik este alig kapott levegőt,olyan érzése volt,mintha napok óta bogyozna,meg gyorsozna(+pár doboz cigi),attól volt ilyen légzés gondja,meg fájó mellkas.

2015. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát hetekig kibírom utána érzem a füvet,de az meg még se megoldás hogy leszokok erről,és átszokok a fűre.Tudom hogy nem károsabb az ivásnál se de a szüleim szemébe úgy érzem mind1 hogy bio füvet,vagy sima füvet szívok mert ők ugyanúgy elítélik azt is.
2015. máj. 2. 11:21
 7/11 anonim ***** válasza:

A szüleid szemében ugyanaz,viszont az egészséged szempontjából nem mindegy,ez egy lépés lehetne előre,egy kis lépés,de vmi.

Szerintem keress fel szakembert esetleg,ha nagyon nincs más ötleted.

2015. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja.és a mariskáról könnyebb lenne leállni idővel. A lényeg,hogy erről a xarról le gyere...
2015. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tényleg 100x jobb ha átmész fűre, nem kap úgy szét.... Oké apátia meg minden, de nem tesz tönkre úgy fizikailag mint az a szar!


Az én ismerőseim közül mind úgy hagyta abba a szintetikát, hogy húgy megijedtek, hogy nem merték!

2015. máj. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Hasist próbáld meg, fűből készítik és sokkal erősebb.
2015. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!