Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányboltokban kapható...

Dohányboltokban kapható legjobb minőségű dohány? Szerintetek melyik az?

Figyelt kérdés

1,5 évig szívtam dobozos változatot, most majd 2 éve töltögetem, körülbelül 1 éve vissza csökkentettem folyamatosan az adagot, 40g dohány több mint egy hétig tart(1-1,5 dobozok mentek napi szinten). Munkámból kifolyólag elég stresszesek a mindennapjaim ilyenkor rá-rá kell gyújtanom úgy érzem, általában a hétvégéim nyugisan telnek ilyenkor nem is dohányzom egyáltalán.

Kérdésem szerintetek melyik a legjobb dohány amit itthon a dohányboltokban lehet kapni?

Töltöttem már Arany/piros marbit, aranyat szoktam a legtöbbször, sötétkék Sophiane-t, kék multi dohányt és kék golden dohányt általában kék sophiane hüvellyel.

Valami oknál kifolyólag jobban szeretem a saját készítésű cigit.



2015. máj. 2. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
primus dohány elég jó
2015. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az töltésre is jó? Sokan ajánlották pl. Camel, Tilbury, Domingo dohányt, de utána olvasva azok inkább tekerésre alkalmatosak.
2015. máj. 2. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a primus töltésre jó igazán, de a tekerő dohányokat is lehet tölteni.
2015. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Acapulco
2015. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Excellent.
2015. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kék RGD
2015. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sárga Drum
2015. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sicman99 válasza:
Captain Black
2017. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!