Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mért kezdtetek el dohányozni?

Mért kezdtetek el dohányozni?

Figyelt kérdés

Mi vett rá titeket hogy szívjátok mikor tényleg semmi értelem?

Dohányoztam én is másfél évet de rájöttem hogy semmi értelem, de fogalmam nincs hogy mért kezdtem el.

Nem akarok senkit leszoktatni meg ilyenek csak kíváncsi vagyok.



2015. máj. 3. 08:49
 1/3 Trafó1 ***** válasza:

Mert vagány volt, mert a környezetemben ezt láttam, mert volt egy barátnőm aki dohányzott, mert apám is ezt csinálta.

25 év után leszoktam.

2015. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagányságból,gyerekként.Majd 20 év kellett mire leszoktam.
2015. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Friss dohányos jelen! (Nem vagyok büszke rá, tudom, hogy káros, de ameddig nem szívok nemdohányzók közelében csakis az én bajom...)

Őszintén? Akárki akármit mond, megnyugtatott... A környezetemben sokan dohányoztak, mindig meg voltam kínálva. Eleinte azt mondtam, hogy nekem nem kell ez a szar, meg ilyenek, de egyszer amikor nem voltam túlságosan a helyzet magaslatán kértem egy szálat és mit ne mondjak... Már az első pár slukk után úgy éreztem, hogy semmi bajom. Lehet, hogy csak a placebo hatás, de nekem bejött.

2015. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!