Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha bemegyek 16 évesen éjszaka...

Ha bemegyek 16 évesen éjszaka egy dohányboltba kiadják a cigit?

Figyelt kérdés
Az az igazság még soha életembe nem voltam dohányboltba, eddig ismerőstől szereztem a cigit, de sajnos vele megszakadt a kapcsolatom. Éjszaka érdemes bemenni? Van ott biztonsági őr?
2015. máj. 4. 00:00
 1/4 anonim válasza:
100%
Ez sok dologtól függ, úgy mint hogy kinézel e 18-nak vagy eladótól is pl ha fiatal akkor altalaban kiadja ha meg nem akkor megkersz vkit azt utcan hogy menjen be es vegye meg neked
2015. máj. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs őr, max kiküldenek. Péntek, szombat este gyakrabban adják ki. Ugyszint, a fiatal eladók gyakrabban adják ki.


De ahol már büntették meg őket ott nem szokták kiadni, mert tudják, hogy nekik (se) éri meg.


Én egy helyre járok mindig, ismerem az eladót, és a tulajt is arcról, így mindig kiadják:)


Haa esetleg nem jön össze és kiküld megkérsz valakit. Nem mindenki szokta megvenni de általában megszokták.

2015. máj. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kiadtak, pedig nem volt annyira fiatal az eladó, bár mindenki azt mondja hogy jóval idősebbnek nézek ki a koromnál.(idén töltöm a tizenhetet, idegenek kb 20-22 évesnek tippelnek) kis forgalmú, falusi vagy kertvarosi helyeken talán jobban kiadjak, péntek -szombat este is. Az egyik (14 éves) ismerősömnek az a trükkje hogy ha részegen megy be, mindig kiadjak. Igazából bármikor bemehetsz, nem lesz semmi következménye max. kikuldenek. Vagy megkersz bárkit aki befelé megy hogy vegyen már neked is. Esetleg keresel egy hajléktalant, kicsit több pénzt adsz neki és a visszajaro az övé (pl 1070 Ft-os cigire adsz neki 1200-at), ő biztos vesz neked ha nagyon nem akad más lehetőség.
2015. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenkinek kiadják, a suli alatt van egy trafik, odajár mindenki cigit venni és kiadják mindenkinek. :D
2015. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!