Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma delutan leszólított egy...

Ma delutan leszólított egy ember az utcán, hogy kell cigi?

Figyelt kérdés

Azt mondta 300 Ft-ért ad 1 doboz cigit, de mondta is hogy miért nem veszek 5 dobozzal meg 10-zel?

Adtam neki 300 Ft-ot és azt mondta menjek vissza hatra este mert itt vannak a rendőrök.

Jó, ezt már éreztem hogy kamu volt, nem lenne ott senki hatkor, 300 Ft-om oda lett.

Viszont lehet valami rendőrségi problémám abbol hogy szoba álltam veluk es kifizettem?

Vagy én jelentsem fel őket?


2015. máj. 14. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

adtál neki 300-at és nem adott érte semmit :D :D :D

Nem mondtad neki, hogy mutassa meg mit árul, milyen fajta bagót ?

Hát így jártál erre csak ezt tudom mondani .

2015. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha akkor nem büntettek meg a rendőrök, akkor már nem fognak, szerintem nem is volt nála cigi, csak pénz akart. :-))))
2015. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Dehogynem. Megmutatta.

De így jártam, igaz. Fel kellett volna jelentenem őket, nem? Mert tenyleg ott voltak a rendőrök.

De alapbol miert mellettük akarja árulni?

Nem ertem o.O

2015. máj. 14. 15:47
 4/9 A kérdező kommentje:

3.: Romák voltak, és a pasi meg mondta hogy váltsák neki pénzt fel meg ilyenek es akkor ad még 1 ajándék dobozt.

Hogyne.

2015. máj. 14. 15:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hiába is mennél vissza hozzá 6-kor le tagadná a csillagos eget is .

Ha volt nála akkor valóban üzletelnek vele, feljelenteni nem érdemes .

Legközelebb vágd zsebre a cigit vagy tartsd a kezedben és csak azután fizess :D

2015. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
de inkább kerüld el őket, mert még utánad mennek aztán jól el vernek, a cigit meg vissza veszik .
2015. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert tenyleg ott voltak a rendőrök. "

Ezek a mocskok tudják, hogy ebben az esetben senki nem csinál cirkuszt, mert a "vevőt" is egyből beviszik a zsaruk.

2015. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De jó hogy nem mondtam hogy,tobb doboz kell. Egyebkent egy kb. 8 eves cigany gyerek is veluk volt, eloszor azt mondtak 5 percet varjak majd a,kis gyerek kozolte velem h itt vannak a vámosok és kell varni tobbet. Akkor már nem érdekelt.
2015. máj. 14. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy csicska vagy.

Egyet tanulj meg: Cigánytól soha ne vegyél cigit! Főleg ne utcán! SOHA, érted? Soha.

Sőt nem csak cigit, semmit, se párnát, se lepedőt se semmit. Valószínűleg lopott. A cigijükben meg lehet, hogy fű van, vagy valami más összekutyult szar amitől azt sem fogod tudni, hogy mi a neved. Vagy lehet. csak babérlevelet daráltak bele az volt 300 ft. Megállít egy NAV-os és nem tudsz blokkot mutatni, hogy hol vetted a cigit meg is büntethet, dolgoztam Trafikban nyáron, tudom milyen.

2015. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!