Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotinmentes elektromos cigi...

Nikotinmentes elektromos cigi mit tartalmaz, ami káros lenne?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék beruházni egyre, de van pár ismerősöm akiknek van, és az lenne a kérdésem, hogy a nikotinmentes változat tulajdonképpen csak vízgőz? Vagy van bármiféle komoly egészségkárosító hatása? Mit tartalmaz tulajdonképpen? Nyilván nem létfontosságú és teljesen ártalmatlan, de olyan alapon kérdezem, hogy vannak dolgok az életben, amit csinálunk, nem egészséges, de nem mondják, hogy x év múlva meghalsz.

2015. máj. 14. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Az e-cigi viszonylag új dolog így még nem jöttek rá az egészségkárosító hatásaira. De szerintem nem lesz semmi bajod. Ha dohányos vagy, akkor nem fog kielégíteni a nikotinmentes, ugyanis a szervezeted a nikotint kívánja.

Ha nem dohányzol akkor poénnak jó egy ideig, bajod nem lesz tőle, függőséget se okoz - ezért ugyis megunod :)

Ha egy nagy városban lélegzel pár nagyobbat, akkor károsabb anyagot lélegzel be.

2015. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :))
2015. máj. 14. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz ha allergiás vagy akkor a kettöt ne csinál együtt. Én pl ha dohányzok semmi bajom, egy ideig, csak ecigit szívtam akkor se volt bajom, de ha egy kicsit ezt is, kicsit azt is szívom egy nap, reggelente alig kapok levegőt :D
2015. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves kortól adják ki a szerkezetet és a nikotin mentes löttyöt?
2015. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan ezt tartalmazza:

Propilén-glikol

Növényi glicerin

Aroma

Kevés vagy semennyi víz.

Károsanyag tartalma:

Normál használat mellett semmi, ha a végletekig szívod a már égett patront, akkor formaldehid. Illetve elhanyagolható, ártalmatlan mennyiségű fémgőz (1/80-ada a napi megengedettnek). Ősrégi, vagy nagyon igénytelen liquidekben lehet némi alkohol, de ez már évek óta nem jellemző.

2015. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!!!:))

4-es , nem tudom, én azt hallottam, hogy csak 18 felett...

2015. szept. 13. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!