Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen szivarkákat lehet...

Milyen szivarkákat lehet kapni Nemzeti Dohányboltban?

Figyelt kérdés
Mayára gondoltam. Maya Premium Vanillát már szívtam, ez az úgymond hajléktalanszivarka, szűrős, 10 db 450 Ft. Na ugyanezt néztem, csak 5 db 450 Ft, meg cherrys. De az rendes 10 centis szivarka. Az érdekelne, hogy kapható-e viszonylag kisebb városban(Pápa), illetve mi a véleményetek róla, és tudnátok-e ajánlani más márkájú szivarkát, vagy rendes szivart, amit lehet kapni nemzetiben. Rendeltem már internetről is Henri Wintermanst, de nem jött semmi, szóval a pontos megnevezés kéne, hogy egyáltalán tudjam, mit kell mondani.

2015. máj. 22. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kedvencem a Handelsgold. Almás, csokis, vaníliás amit biztosra mondok, hogy van. 500Ft körül van 5db és nagyon finomak.
2015. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz a Maya se. Villiger, Ász, Handelsgold, Al Capone, Cohiba, Hunor, ezekkel találkoztam.
2015. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Handelsgold Cherry-t vettem végül, jó erős (ez volt az első szivarkám), de finom. Köszi a tanácsokat!:)
2015. máj. 28. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!