Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigarettázást miért tartják...

E-cigarettázást miért tartják "gáz"nak és rosszabbnak, mint a sima cigizést a dohányzók és nemdohányzók egyaránt?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Kérdésem más e-dohányoshoz, analóg dohányoshoz illetve nemdohányzóhoz is szól.

Miért van az, hogy olyan emberek, akik sima cigarettát szívnak azok megszólnak érte, hogy, hogyan lehet ilyen szart szívni... illetve ezt kapom a nemdohányzóktól is.


Miért nem hallottam egyszer sem ezt?: Gratulálok, hogy az e-cigivel sikerült leszoknod a cigarettáról és kevésbé károsítod a szervezeted, nem is beszélve, hogy ezzel havi 20-30ezer forintot spórolsz meg, csak így tovább!



Mennyivel egyszerűbb lenne ezt hallgatni nem?


2015. jún. 6. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Aki az e cigit szivja az nem szokott le semmiről. Inkább még több káros szenvedélye lett. Persze GÁZ mind a kettő.
2015. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Minden cigi gáz, de az e-cigi azért, mert ott az illető már tudja, hogy függő és tenni akar ellene, de ahelyett, hogy leszokna, folytatja tovább.
2015. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az hogy mégtöbb káros szenvedéje lett, ezt mi alapján állítod? :) Hamár, válaszoltál, akkor erre is legyél szíves tedd meg.
2015. jún. 6. 18:00
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Én személyszerint rühellem, mikor pöfögnek a pofámba, még ha nem is dogányfüstöt... Meg így hogy bárhol használhatja, 2 percenként lóg a pofájába, ami tök idegesítő.
2015. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én nem tartottam gáznak az e-cigit. De hiába.. Ha az embernek nincs akaratereje. Akaraterővel pedig e-cigi nélkül is megy.

Nem olyan káros mint a rendes cigi de a semmitől még mindig sokkal rosszabb.

2015. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert ez is egy káros szenvedély! Azért több. Akit ismerek az mind pluszba szívja a e cigit. Meg ne dicsértesd már magad . Ha le akar valaki szokni akkor szokjon le, és kész. Én napi KÉT doboz pirosról szoktam le. Semmi más nincs helyette. Aki azért "szokik" le hogy meg dicsèrjék az úgy se tud végleg leszokni. Annak csak egy állandó beszéd téma arról hogy mièrt ilyen gyenge akaratú. Persze ehhez mindíg talál "segítőtársat".
2015. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves előző.


Ha már a cigiről leszoktál, kérlek szokj rá az összetett szavak helyes írásmódjára. Mert még véletlenül sem találtál el egyet sem.

2015. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te meg utolsó , ha ezért írtál akkor tehetsz egy szivességet.
2015. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az e-cigi csak egy mankó! Ugyanúgy nikotin függő maradsz, és a környezetem példájából, az összes e-cigis analógot is szív, amint alkalma van rá.


Dobd el az egész szart. Nincs szükséged nikotinra!!!!!


20 évig cigiztem, és életem legjobb döntése volt, hogy kemény 3 hét alatt abbahagytam, 0 toleranciát követve. 3 hétig kínlódtam, de nagyon nagyon megérte.

2015. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 savanyújóska ***** válasza:
Nem tudom, ezzel kissé szembemegyek az árral, de szerintem mindenkinek a magánügye, mivel mérgezi magát (nekem is). Részemről támogatom az e-cigit, mert sokkal kulturáltabb a "füstje", sőt, vízipipásként kifejezetten kellemes. Egyébként az e-cigit is lehet nikotin nélkül szívni, szóval simáán le lehet szokni azzal is, és ha valaki akaratgyenge, és így tud leszokni, akkor szokjon le így. Ha meg nem akar leszokni, akkor is inkább ezt szívja, hogy ne a füstöt szipákoljam a buszmegállóban. (Nem egészségügyi, hanem közérzeti okokból.)
2015. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!