Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dupla pattintós erdei...

A dupla pattintós erdei gyümölcsös Winstont miért nem lehet kapni?

Figyelt kérdés

Kb 3 hete nem tudtam venni azt mondták hogy hiány van belőle és hogy most gyártanak megint egy hét múlva tudtam venni megint most nem tudok és sehol nincs és az eladók nem tudják h mitől van ez.


az lenne a kérdésem hogy ha ti tudjátok hogy mi ez a baszakvás akkor írjátok meg nekem pls



2015. jún. 13. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert hiánycikk. Valszeg elromlott vagy a gyártószakag vagy valami, biztos a gyártónál lehet valami amiért a szállítók nem tudnak vinni a trafikokba. Kérdezz meg egy tabakos szállítót sokszor ő sem tudják, de lehet valamelyik megtudja mondani, hogy ennek mi a pontos oka.
2015. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy nagy dohányboltba nekem azt mondták tegnap h 2 hét múlva hozna de lehet h három. de ez érdekes mert már nem először van ez a winstonnal
2015. jún. 14. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!