Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rosszul érzem magam a fűtől...

Rosszul érzem magam a fűtől mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Életemben négyszer szívtam marihuánát akkor a legelső alkalom rendkívül jó volt , jó kedvem volt nevettem teljesen jó élmény volt aztán másodszorra nem éreztem semmit harmadik és negyedik alkalommal percek után nagyon gyorsan elkezdett dobogni a szívem azt hittem fel fog robbanni a fényeket intenzíbben láttam a megszokottnál és a látásom mintha jobb lett volna a közérzetem nagyon ramaty volt.Ez mitől lehet? nem bio.

2015. jún. 21. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Harmadjára biztos többet szívtál, mint először, így szokatlan, megrémítő lehetett neked ez az új, intenzív élmény.
2015. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
mitől lehet??? hát magától a fűtöl mert káros, mérgező
2015. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
A kábítószer az orosz rulett!
2015. jún. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Kicsit sok volt egyszerre, ennyi semmi komoly.

Viszont én is szívesen venném ezt a fajta kikapcsolást, ha valaki tud erre megoldást, dobjon üzit.

peace

2015. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Csak a szervezeted jelzett, hogy nem kéne mérgezni magadat. Értelmes ember nem drogozik, meg nem is kampányol mellette.
2015. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Mindenből tartani kell a mértéket kábítószerezni, meg nem is szabad egyáltalán!
2015. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 slimshady91 válasza:
56%

jönnek ismét a nagyon okosak " a fű így káros úgy káros " kicsit nézelődjetek már a kémiában, interneten a kannabidolok után észhuszárok ;)


szimplán annyi a rosszullét oka hogy opt1: át lettél verve, és herbál/jw por lett rászórva a füvedre

opt2: alapból rossz kedved volt, ugyanis a fű a pillanatnyi kedvedet erősíti fel.

opt3: rengeteget szívtál egyszerre

2015. aug. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem aki élteti, meg tagadja a káros hatásait, az kereskedik ezzel a szeméttel.
2015. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"a legelső alkalom rendkívül jó volt , jó kedvem volt nevettem teljesen jó élmény volt aztán másodszorra nem éreztem semmit harmadik és negyedik alkalommal percek után nagyon gyorsan elkezdett dobogni a szívem azt hittem fel fog robbanni.....közérzetem ramaty volt


Nem tudom mi baj lehet vele a 4. alkalomnak is majdnem olyan jónak kell lennie, mint az elsőnek csak kb. a 20.-nak nem.

2015. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!